Najpiękniejsze zdjęcia dziewcząt są zwykle uzyskiwane podczas profesjonalne sesje zdjęciowe . Ale faktem jest, że zdecydowanie nie każda kobieta ma znanego fotografa, do którego nie zawsze jest czas na takie sesje zdjęciowe. Ale w nowych zdjęciach dziewczyny potrzebują dość często. Przynajmniej w celu aktualizacji awatara w sieci społecznościowej lub, na przykład, wysłania zdjęcia do nowego wielbiciela. Co więc należy zrobić w takiej sytuacji, kiedy nowy obraz ukochanej osoby jest po prostu konieczny, a ktoś, kto może zrobić zdjęcie, nie jest w pobliżu? Przeanalizujmy bardziej szczegółowo, jak piękne jest zrobienie sobie zdjęcia, jeśli nie ma już nikogo, kto mógłby cię sfotografować.

Jak pięknie sfotografować siebie?

Jest więc kilka różnych sposobów tworzenia własnego zdjęcia. Wybór metody zależy od tego, jakie urządzenie fotograficzne aktualnie posiadasz. Rozważ każdą z tych metod oddzielnie i ze wszystkimi możliwymi szczegółami.

Kamera internetowa. Zrób sobie zdjęcie na kamerze internetowej - wydawałoby się, że może być łatwiej? Ale go tam nie było. Ogólnie rzecz biorąc, gdy w domu pilnie potrzebne jest nowe zdjęcie, myśli natychmiast zwracają się do kamery internetowej. Jest to bardzo wygodne, ponieważ zdjęcie zostanie natychmiast umieszczone na komputerze, gdzie można je szybko przetworzyć i wykorzystać zgodnie z przeznaczeniem. Ale jest kilka "ale", które sprawiają, że kamera internetowa nie jest najlepszym wyborem selfie . Jakość takich zdjęć często pozostawia wiele do życzenia - niejasność, niejasność, słabe oświetlenie ... W ogóle nie gra w twoich rękach. Ale jeśli nie ma innych opcji i musisz sfotografować kamerę internetową, postaraj się pozostać w pokoju z dobrym oświetleniem, może nawet w pobliżu okna. I nie zapominajcie, że zdjęcia na tle niezasiedlonych łóżek, dywanów i innych niezbyt atrakcyjnych pomieszczeń nie można nazwać pięknymi, nawet jeśli patrzy się na nich uroczo.

Telefon Ponieważ w naszych czasach producenci telefonów komórkowych wyposażyli swoje dzieci w wysokiej jakości aparaty fotograficzne, wiele dziewcząt nie ma nawet pytania o to, jak sfotografować siebie - wyciągnął rękę, kliknął przycisk i już można podziwiać kolejne zdjęcie. Ale tutaj nie chodzi o wagę tak prostą. Jedno zdjęcie wykonane w ten sposób na dziesięć naprawdę dobrze wygląda. Dlatego pamiętaj, że fotografując się z wyciągniętą ręką, musisz trzymać aparat na wysokości oczu, nie podnosząc głowy i nie obniżając go zbyt nisko, lepiej jest zrobić takie zdjęcia na pół obrotu. Ponadto, teraz często można zobaczyć zdjęcia siebie w lustrze. Niech to nie będzie nowe, ale często te zdjęcia wyglądają bardzo dobrze. Najważniejsze - nie zapomnij wyłączyć lampy błyskowej i nie patrz na własny telefon, ale w lusterko, aby każdy mógł zobaczyć twoje piękne oczy i pozytywny uśmiech na zdjęciu.

Kamera. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem aparatu fotograficznego, może nawet profesjonalnym, wtedy nie będzie problemów ze zdjęciem samego siebie. Oczywiście w tym przypadku obowiązują również zasady wymienione powyżej - trzeba znaleźć dobre oświetlenie, piękne miejsce i tak dalej. Ale ponieważ jakość zdjęć będzie nadal znacznie lepsza, na drodze amatorskiego fotografa jest mniej problemów. Ponadto istnieje inna opcja, dzięki której można zrobić dobre zdjęcie - jeśli masz statyw, możesz po prostu ustawić aparat na samowyzwalacz z zegarem, zanim zaczniesz myśleć o swojej pozycji. Zdjęcia będą bardzo piękne, z całym krajobrazem, a nie tylko na twarzy. Ponadto trudno będzie zgadnąć - sam zostałeś sfotografowany lub nie.

Więc wymyśliliśmy, jak zrobić sobie zdjęcie. Nie zapomnij o pięknym uśmiechu, ponieważ jest to klucz do dobrego strzału. I używaj Photoshopa, ponieważ z jego pomocą możesz zrobić dobre zdjęcie, ale, co najważniejsze, nie przesadzaj.

jak pięknie zrobić sobie zdjęcie 1jak pięknie zrobić sobie zdjęcie 2jak pięknie zrobić sobie zdjęcie 3
jak pięknie zrobić sobie zdjęcie 4jak pięknie zrobić sobie zdjęcie 5jak pięknie zrobić sobie zdjęcie 6
jak pięknie zrobić sobie zdjęcie 7jak pięknie zrobić sobie zdjęcie 8jak pięknie zrobić sobie zdjęcie 9