Moda na "autoportret" zalała cały świat. Światowe gwiazdy również przyłączyły się do tej predylekcji, robiąc zdjęcia sobie i współpracownikom przy każdej okazji. Co ludzie po prostu nie wstają, aby uzyskać ogromną liczbę polubień. Oferujemy spojrzenie na najlepsze selfie, które stały się najbardziej popularne w Internecie.

Ekstremalne strzały

Jest to jeden z nowych trendów wśród tych, którzy są gotowi podjąć ryzyko, aby uzyskać lepsze zdjęcie. Bardzo się starają, ale ich odwaga może być tylko podziwiana. Na przykład bardzo dużą popularność zyskała fotografia z młodym facetem z Teksasu, który sfotografował się w procesie ucieczki przed rozwścieczonym bykiem.

Top Selfie 1Najlepsze selfie 2Najlepsze selfie 3
Najlepsze selfie 4Najlepsze selfie 5Najlepsze selfie 6

Inny miłośnik selfie zrobił zdjęcie stojąc na wielkiej gwiazdce znajdującej się na dachu wieży. Brave Cyril Oreshkin jest fotografem, więc wybiera najbardziej niesamowite i niezwykłe lokalizacje. Strzał został trafiony nie tylko przez niego samego, ale także przez gwiazdę, na której stał, i część miasta, z domami, samochodami, drogami.

Ale człowiek, który przeżył katastrofę samolotu, prawdopodobnie uciekł dzięki swojemu autoportretowi. Ferdinand, będąc w oceanie, sfilmował się na tle tonącego samolotu.

Gwiazdy Hollywood też nie marnują czasu. postanowili zrobić zbiorowe selfie na rozdaniu Oscara 2014. W przerwie między nominacjami bawili się z chwałą, robiąc kilka zdjęć. W kadrze byli tacy aktorzy jak Julia Roberts, Angelina Jolie , Brad Pitt, Jennifer Lawrence, Channing Tatum, Lupita Nyong'o i jej brat Peter, Meryl Streep, Bradley Cooper, Ellen DeGeneres i Kevin Spacey. To selfie stało się najmodniejszym i najbardziej popularnym na portalach społecznościowych iw krótkim czasie zyskało rekordową liczbę retweetów pod każdym względem.

Najlepsza jaźń 7Najlepsze selfie 8Top Selfie 9
Najlepsze selfie 10Top Selfies 11Najlepsze selfie 12