Ta niesamowicie seksowna kobieta rozpoczęła karierę aktorską w latach 90. i już wtedy zaskoczyła publiczność swoim wyglądem. Teraz, będąc nie tylko aktorką, ale także matką sześciorga dzieci, a także ambasadorem ONZ, Jolie nie zmienia ich tak radykalnie. Ale jednocześnie jej fryzury są zawsze idealne, elegancja i prostota wtapiają się w nie.

Obrazy Angeliny Jolie na ekranie

Już w młodości Angelina była poszukiwaną aktorką. Role, w które grała, wymagały od niej nie tylko doskonałego talentu, ale także zmiany fryzury. We wczesnych latach 90. Jolie miała na sobie kwadrat z grzywką i była blondynką, ale w 1998 roku na świecie pojawiła się nowa Angelina Jolie, krótkowłosa brunetka, która odegrała główną rolę w filmie "Gia".

W 1999 roku Jolie pojawiła się na ekranie jako bezczelna hackerka, również z krótką fryzurą, ale z hukiem i wąsami. Te obrazy można przypisać najbardziej ekstremalnym i niezwykłym spośród wszystkich. Bardziej ekstrawaganckie fryzury Angelina Jolie się nie pokazały.

Grała wystarczająco dużo z krótkimi fryzurami, aktorka już nie wróciła do nich, preferując długie loki. Również Angelina Jolie nie zmieniła radykalnie koloru swoich włosów, ograniczając się tylko do kilku tonów od jasnego kasztana do ciemnego kasztana.

W 2009 roku na festiwalu w Cannes aktorka pojawiła się przed publicznością z makijażem a la vamp woman. Głównym elementem makijażu była szkarlatyna szminka. Fryzura Jolie urzeka wszystkich swoim prostym i seksownym wyglądem. Fale świetlne, opadające na ramiona, przyciągały wzrok tysięcy mężczyzn. Włosy Angeliny Jolie były tak naturalne, że kobiety nie czuły się swobodnie patrząc na lakierowane włosy.

W tym samym roku, podczas prezentacji nagrody USA Screen Actors Held, Jolie pojawiła się z bezkrytycznym szokiem. Ta fryzura była w stanie zręcznie połączyć urok i wdzięk. I już na ceremonii rozdania Oscarów pokazała odwagę i beztroskę w połączeniu z kobiecością i seksualnością, dźgnęła niedbale faliste loki. Ten obraz został oznaczony jako cyganerii.

Rok wcześniej, na Festiwalu Filmowym w Cannes aktorka pojawiła się w najbardziej wzniosłej pozycji kobiety, ale przyciągała podziwiające spojrzenia nie tylko na to, ale także na włosy - jej włosy miały fantastyczną ilość, której właściciele krótkich fryzur prawdopodobnie zazdrościli.

Fryzura Angelina Jolie

Eksperci, patrząc na zmianę włosów Angeliny Jolie, zauważyli, że aktorka preferuje naturalność - lekkie loki. Włosy Angeliny Jolie są coraz bardziej luźne i wolne od wielu rodzajów spinki do włosów. To właśnie ta fryzura z elementami naturalności daje jej obraz wrażliwości i seksualności.

Dziewczyny, które chcą przejąć atrakcyjność hollywoodzkiej aktorki, powinny wziąć pod uwagę naturę swoich włosów i skupić się na naturalności. Jeśli włosy są w naturalny sposób proste, to trzeba je trochę skręcić, aby utworzyć lekkie, lśniące loki, a jeśli włosy już się zwinęły, to po prostu daj im swobodę.

Obraz Angeliny Jolie 1Zdjęcie Angelina Jolie 2Zdjęcie Angelina Jolie 3
Zdjęcie Angelina Jolie 4Obraz Angeliny Jolie 5Zdjęcie Angelina Jolie 6
Zdjęcie przedstawiające Angelina Jolie 7Obraz Angeliny Jolie 8Obraz Angeliny Jolie 9