Wybierasz się na Halloween, a idea makijażu jeszcze się nie dojrzała - wykorzystaj gotowe sugestie przedstawiające przerażające obrazy, takie jak zombie, wampir lub szkielet czaszki.

Zombie

Aby wykonać najstraszniejszy makijaż na Halloween, można przyjąć za podstawę wizerunek zombie. Odpowiedni dla osób, które przyciągają sekrety postapokaliptycznego życia. Ludzie o pogodnym usposobieniu, jest mało prawdopodobne, aby działały, ponieważ kompatybilność z uśmiechem jest ograniczona. Główne kroki są następujące:

 1. Gruba warstwa białego podkładu nakładana jest na skórę z odcieniem zielonym lub niebieskim.
 2. Następnie siniaki i krwiaki nakładają się. W makijażu absolutnie zabrania się stosowania różowych odcieni.
 3. Wybór szminki w kolorze czarnym, fioletowym lub ciemno-śliwkowym. A także usta mogą być osuszone z odcieniem skóry.
 4. Ciemne cienie są nakładane na oczy, imitując siniaki. Wokół jamy ustnej są jamy.
 5. Aby uwydatnić dramatyczny efekt prostego i przerażającego makijażu Halloween, szwy, zadrapania i krwawe plamy są widoczne na twarzy.
straszny makijaż na halloween1straszny makijaż na halloween2straszny makijaż na halloween3
Wampir

Lekki, ale przerażający makijaż na Halloween można wykonać na podstawie modeli prezentowanych w filmach o wampirach. Szczególną atrakcją tego obrazu jest to, że możesz wybrać czarną sukienkę zamiast garnituru. Dekoracja twarzy jest prosta:

 1. Skóra jest dopasowana do bardzo lekkiego odcienia. Do tego odpowiedni jest podkład biały lub porcelanowy z dużą ilością proszku rozjaśniającego.
 2. Im ciemniejszy obszar wokół oczu, tym lepiej. W cieniach oszczędzanie nie jest tego warte, a kolory wybierane są z ciemnej palety purpurowego, szarego, brązowego odcienia.
 3. Wargi są zaznaczone krwistoczerwonym lub kolorem dojrzałej śliwki.

Ten rodzaj makijażu na Halloween może być piękny i kobiecy, a dodatkowe elementy w postaci daleko wystających kłów sprawią, że będzie straszny.

straszny makijaż na halloween4straszny makijaż na halloween5straszny makijaż na halloween6
Czaszka

Przerażający makijaż na Halloween dla dziewczynki może być wykonany w formie czaszki. Istnieje wiele wariantów dekoracji twarzy, a malowanie odbywa się w tej samej kolorystyce lub w kontraście. Sam pomysł może być prosty lub złożony, ale muszą istnieć elementy fundamentu:

 1. Całkowicie biała twarz.
 2. Czarne usta i nos jako element czaszki.
 3. Okrążone oczy.

Dodatkowe serca i kręgi - kwestia gustu. Halloweenowy makijaż czaszki może być uzupełniony przerażającą, podartą lalką voodoo. Aby to zrobić, twarz jest stosowana w postaci straszliwej blizny.

straszny makijaż na halloween7straszny makijaż na halloween8straszny makijaż na halloween9

Warto też pamiętać, że kobiety z rozwinięte poczucie humoru którzy nie boją się pojawiać w nieatrakcyjnej formie.