W Halloween wszystko musi być przerażające, przerażające: kostiumy, makijaż, manicure, akcesoria, a nawet dekoracje domowe. Co możemy powiedzieć, ale stało się zwyczajem, że Dzień Wszystkich Świętych to mrożące krew w żyłach święto, kiedy czarownice, zombi, zło klaunów, lalki i inne diabelstwo chodzą swobodnie po ulicach.

The Scariest Halloween Kostiumy

Ta lista rozpocznie obraz piekła zmartwychwstałego narzeczonej. I nie chodzi tu o główną postać słynnej kreskówki geniuszu Tima Burtona, ale o coś jeszcze bardziej przerażającego. Straszny makijaż, biały strój, splamiona krew i, jeśli to konieczne, ręce jak kończyny potwora - to wszystko, świąteczna postać jest gotowa.

przerażające kostiumy na Halloween 10przerażające kostiumy na Halloween 11przerażające kostiumy na Halloween 12

Nie można się nie zgodzić, że nie wszyscy kochają klaunów. Jest w nich coś przerażającego. Oczywiście, może dla tych, którzy nie przeczytali książki "To" Stephena Kinga lub nie obejrzeli filmu o tej samej nazwie, w klaunach nie ma nic strasznego. Mimo, że poprawny makijaż, wyraz twarzy i kostium pomogą przestraszyć innych.

przerażające kostiumy na Halloween 13przerażające kostiumy na Halloween 14przerażające kostiumy na Halloween 15

Białe długie włosy, blada twarz, soczewki twardówkowe - voila, obraz dziewczyny-ducha jest gotowy, rodzaj kochanki z "Viya". Zdecydowanie, spotkanie takie w ciemnym zaułku, trzeba natychmiast wezwać pogotowie ratunkowe. Wygląda bardzo przerażająco, ale z drugiej strony i pociąga. Nawiasem mówiąc, w większości przypadków pomogą one uzupełnić wizerunek długich naklejek na palcach, które wizualnie wydłużają je o 5-10 cm.

przerażające kostiumy na Halloween 16przerażające kostiumy na Halloween 17przerażające kostiumy na Halloween 18

Po obejrzeniu telewizyjnego serialu "The Walking Dead", który po prostu nie bał się tych stworzeń? Ale święto nadchodzi, kiedy będą pełne w transporcie publicznym, w kawiarniach i na ulicach. Widząc je, chcę tylko chwycić głowę (aby na wszelki wypadek nie rozciągały się mózgi) i biegać, gdziekolwiek spojrzą. Przy okazji, dla wielu jest to jeden z najgorszych zdjęć na Halloween, ponieważ odpowiedni makijaż i makijaż załatwiają sprawę.

przerażające kostiumy na Halloween 19przerażające kostiumy na Halloween 20przerażające kostiumy na Halloween 21

Obraz Chuckie, dziewczyny z filmu "The Call", który zaraz wyjdzie z telewizji, przestraszy przechodnia, a kostium Voodoo przebity igłą wygląda równie imponująco. Patrzysz na to i chcesz się schować pod kocem.

przerażające kostiumy na Halloween 22przerażające kostiumy na Halloween 23przerażające kostiumy na Halloween 24

Czego tak naprawdę nie wymyślić ludzka fantazja: i dziewczyna z siekierą, oczywiście siostrą Raskolnikowa, i mumią, której ciało już dawno się rozpadło, chodzącym trupem z oczami pełnymi demonicznej wściekłości, złowrogą czarownicą z obrzydzeniem. Tak, i nie mniej przerażona dziewczynka ubrana w strój świętej śmierci, który jest tak czczony w Meksyku.

przerażające kostiumy na Halloween 5przerażające kostiumy na Halloween 1przerażające kostiumy na Halloween 3
przerażające kostiumy na Halloween 4przerażające kostiumy na Halloween 2przerażające kostiumy na Halloween 6
przerażające kostiumy na Halloween 7przerażające kostiumy na Halloween 8przerażające kostiumy na Halloween 9