Charakterystyczny fałd na damskich i męskich spodniach, zwany strzałą, nie jest nowym trendem. Pojawił się na początku 19 wieku, można powiedzieć całkiem przypadkowo. Jednak trafność nie traci do dziś.

Czy potrzebuję strzałek na moich spodniach?

Dziś spodnie damskie ze strzałkami stanowią integralną część garderoby damskiej firmy i prawdziwego fashionisty. To najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które szukają wyglądają stylowo i prezentowalny. Dodatkowo strzały optycznie sprawiają, że sylwetka jest szczuplejsza, a nogi dłuższe. Nosząc proste damskie spodnie ze strzałkami na wysokich obcasach, pytanie, czy strzały są potrzebne, znika samoistnie. Pasują do kurtek, kamizelek, klasycznych białych koszul lub szyfonowych bluzek. Spodnie ze strzałkami nie ograniczają właściciela w wyborze akcesoriów: pasy, szelki, krawaty - mogą stanowić doskonałe uzupełnienie surowego wizerunku firmy.

Jakie spodnie potrzebują strzały?

W klasycznym znaczeniu strzały jest koniecznym atrybutem prostych spodni. Oczywiście, w przypadku dżinsów i spodni, pionowa zakładka na całej długości nie byłaby całkowicie odpowiednia.

Jednak strzelec może być obecny na dzwonkowych spodniach, obcisłych w pasie i na biodrach, ale rozkloszowanych z biodra, a spodenki ze strzałkami na młodych i smukłych dziewczynach wyglądają interesująco. Ale panie o wspaniałych formach z takiego modelu lepiej odmówić. Spodnie rurki ze strzałką nadają się na wieczorne wydarzenie lub spotkanie biznesowe.

Uzupełnij wizerunek kobiety biznesu i szerokie spodnie o charakterystycznej fałdzie. Jedynie lepiej powstrzymać się przed takim przejęciem, to maleńka młoda dama, której wzrost jest poniżej średniej.

Są strzały i skrócone spodnie. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy chcą odświeżyć swój zwykły, codzienny i surowy wygląd.

Z reguły na garnitur, spodnie ze strzałkami są szyte z grubych tkanin, powściągliwych kolorów i prostego kroju. A dla tych, którzy chcą czegoś oryginalnego, projektanci oferują nowoczesną interpretację klasyki - proste spodnie ze strzałkami w jasnych i krzykliwych odcieniach.

spodnie strzałki 1spodnie strzałki 2spodnie strzały 3
spodnie strzałki 4spodnie strzałki 5spodnie strzałki 6
spodnie spodnie 7spodnie strzałki 8spodnie strzały 9