Łuk może być oryginalną, jasną dekoracją sukienki. Ten akcent jest dziś bardzo popularny, poza tym często pomaga uzupełnić obraz.

Jak zawiązać kokardę na sukience?

Opcje dla tego rodzaju ubrań dekoracyjnych może być wiele. Jednym z najbardziej znanych jest klasyczny łuk. Pasuje do większości świątecznych i casualowych sukienek. Sprawnie ją związać nie jest trudne:

  1. Weź taśmę i zrób węzeł, złóż jeden z luźnych zakończeń pętlą, zrób to samo z drugim.
  2. Teraz pomiń taśmę z drugiej pętli, jakby dzwoniła pierwsza.
  3. Rozciągnij końcówkę do uformowanego pierścienia.
  4. Rozłóż pętlę powstałego łuku w różnych kierunkach.
jak zawiązać łuk na sukience 10jak zawiązać łuk na sukience 11

Ta opcja jest dobra, ponieważ okazuje się elegancka, schludna, ze stylowym zaciskiem w środku i może być używana jako ozdoba codziennego i świątecznego stroju.

Ten sam typ łuku można uprościć, po prostu składając dwa końce wstążki w pętelkę i zawiązując ją w węzeł.

Możesz również pięknie wiązać łuk na sukience, wykonując 2 kolejne pętle z pętli klasycznej kokardki. 4 pętelkowe przepiękne kwiatki doskonale udekorują sukienkę na wyjście.

Wielowarstwowa łuk kwiatowy może również stać się wspaniałym wystrojem. Aby go utworzyć, musisz złożyć stos średniej szerokości lub szeroką wstążkę, przymocować go ściegiem, a następnie odkręcić pętle i wyprostować.

Trendy w modzie

Sukienka z kokardką jest romantyczna, kobieca, urocza. Ponadto dzisiejsi projektanci oferują kilka opcji umieszczania tej dekoracji na sukience:

  • sukienka z kokardą z tyłu jest idealna dla wysokich szczupłych dziewcząt o dobrej postawie;
  • sukienka z kokardką na szyi spodoba się młodym kobietom, które chcą uwydatnić łabędzia szyję, nieskazitelne kontury twarzy, a być może nawet tych, którzy chcą ukryć swój wiek;
  • sukienka z kokardką w talii może być noszona dla tych, którzy nie mają dodatkowych fałd na tej części ciała, aby nie skupiać uwagi na niedoskonałej figurze.

Sukienki z kokardą z tyłu są niezwykle eleganckie, ciekawie wyglądają w połączeniu z modelami ślubnymi z otwartym tyłem i pociąg. Możesz także zmienić monofoniczną sukienkę z kontrastowym kokardką.

Nawet jeśli wybrany strój nie ma takiego dekoru, możesz zastosować swoje zdolności projektowe i niezależnie je modyfikować. Ta ozdoba może być wykonana z satynowej, satynowej, szyfonowej wstążki, z pięknej koronki, może być ozdobiona cyrkoniami, cekinami, broszką.

jak zawiązać kokardę na sukience 1jak zawiązać kokardę na sukience 2jak zawiązać kokardę na sukience 3
jak zawiązać kokardę na sukience 4jak zawiązać łuk na sukience 5jak zawiązać kokardkę na sukience 6
jak zawiązać kokardę na sukience 7jak zawiązać łuk na sukience 8jak zawiązać kokardkę na sukience 9