Z jakiegoś powodu rzeczy mogą stać się małe. Szczególnie często zdarza się to w jeansach lub dżinsowych szortach. W końcu są one łatwo podatne na kurczenie się. I wtedy pojawia się pytanie, jak dostosować je do postaci, jeśli nie chcesz rozstać się ze swoją ulubioną rzeczą. Po pierwsze, można je rozszerzyć, dodając w wystroju szwy koronki lub skóry, a po drugie, mogą być rozciągnięte.

Jak mogę rozciągnąć dżinsowe szorty?

Jeansowe szorty Stretch są łatwiejsze, ponieważ wysiłek powinien być stosowany tylko w talii i biodrach, a nie jak w przypadku długich jeansów, które muszą rozciągać się nawet w nogawkach. Istnieje kilka metod:

  1. Podręcznik . Ręce lub twoje własne ciało może rozciągnąć materiał spodenek jeansowych zarówno w suchej formie, jak i wcześniej przez zwilżenie ich. Nosząc na sobie suche dżinsy, spróbuj przymocować je przynajmniej w pozycji leżącej na plecach, a następnie poświęć trochę czasu na różne ćwiczenia. Jeśli ta metoda nie pasuje do ciebie, lepiej zanurzyć szmatkę i chodzić w mokrych spodenkach przez chwilę. Dla ciała nie było niewygodne, można zwilżyć tylko te miejsca, które wymagają zwiększenia. Możesz również rozciągać swoje mokre dżinsowe szorty dłońmi, nie zakładając się. Aby to zrobić, lepiej zmywać je za pomocą odżywki na pościel, aby dżins stał się miękki, zapinany na suwak i guziki, i ciągnąć materiał w różnych kierunkach dłońmi. Dokładnie sprawdź sprzęt.
  2. Mechaniczny . Jeśli nie chcesz robić wysiłku fizycznego lub po prostu nie masz czasu, możesz kupić specjalne urządzenie w sklepie, które wygląda jak zwykły wieszak na ubrania. Jednak pomimo skromności projektu, ta rzecz jest bardzo skuteczna, szczególnie jeśli po każdym praniu trzeba rozciągać spodenki jeansowe. Po prostu włóż do krótkiego w talii, zapnij element ustalający i pozostaw do wyschnięcia. Tak więc pożądaną szerokość ubrań uzyskuje się bez większego wysiłku.
Jak rozciągnąć dżinsowe szorty 3Jak rozciągnąć szorty jeansowe 2Jak rozciągnąć szorty jeansowe 1