Postać Eveliny Khromchenko jest dobrze znana milionom fashionistów w całym kraju i za granicą. Z jej gustu i umiejętności, aby zachować entuzjazm samego Johna Galliano. Jej rady śledzą te same miliony i prawie nikt nie śmie powiedzieć, że ta osoba nie jest autorytetem w świecie mody.

Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 1Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 2Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 3

Tajemnice stylu od Eveliny Khromchenko

Zanim porozmawiamy o rady udzielonej przez "osobę, która wie wszystko o modzie, a nawet więcej", zwróćmy uwagę na własną Styl Eveliny Khromchenko . W końcu jest nieskazitelny.

Na pokazach mody Evelina pojawia się w eleganckim wyglądzie, który zawsze jest kompetentnie uzupełniany dodatkami. Na nagrody różnych nagród możemy ją oglądać w luksusowych wieczorowych sukniach, doskonale podkreślając urok postaci i idealnie dopasowując się do okazji.

Zasady stylu z Eveliną Khromchenko

  1. Wyklucz nadmiernie duże worki ze swojej szafy. Po pierwsze, jest niewygodne. Po drugie, połowa tego, co kobiety noszą w tych kufrach, z reguły jest zupełnie niepotrzebna. Wybierz dla swoich ubrań szprychy z matowej skóry.
  2. Otwórz swoje piękne nogi. Jeśli jesteś właścicielem takich bogactw, nie ukrywaj ich - mini z pewnością cię ozdobi.
  3. Najpiękniejszy manicure to zadbane paznokcie, pokryte bezbarwnym lub jednokolorowym lakierem. Francuski manicure jest również mile widziany. Cała reszta to kompletny zły gust.
  4. Dżinsy To, zdaniem Eveliny, powinno być pozbawione wszelkiego rodzaju dekoracji, w tym zarysowań i dziur. Ciemnoniebieskie dżinsy są dopuszczalne. Ich model zależy od cech twojej postaci.
  5. Maksymalny naturalny makijaż. Wystarczająco, aby używać naturalnych kolorów, aby zachować jego piękno.

Evelina Khromtchenko szanuje styl biznesowy ubrań. Aby ubierać się odpowiednio, wystarczy mieć parę białych koszul, prostych czarnych spodni, ołówkowej spódnicy i czarnych lub cielesnych pompek. Uzupełnij obraz torby jedną rączką i dyskretnymi akcesoriami.

Korzystając z prostych wskazówek od Eveliny Khromtchenko, możesz łatwo nauczyć się ubierać ze smakiem i wyglądać przyzwoicie.

Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 4Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 5Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 6
Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 7Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 8Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 9
Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 10Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 11Lekcje stylu z Eveliny Khromchenko 12