Lakoniczny i wygodny, stworzony przy pomocy umiejętnego połączenia spraw biznesowych i casualowych, styl miejski wybierany jest przez wiele celebrytów, a także znane miejskie kobiety mody w swoich codziennych sklepach.

Podstawy stylu miejskiego

Styl miejski pojawił się na styku mody biznesowej i codziennych trendów. Jest to styl aktywnego życia w mieście, kiedy wychodzisz z domu, dziewczyna nie wie, gdzie będzie wieczorem: na kolacji biznesowej lub w kawiarni z przyjaciółmi. Ten styl ubierania jest świetny zarówno dla tych przypadków, jak i dla większości innych sytuacji życiowych. Pomimo obfitości powściągliwych rzeczy, a także spokojnej gamy kolorów, wyznawcy tego stylu tworzą niezwykłe zestawy przy pomocy interesujących akcesoriów, a także mieszają najbardziej pozornie nie na miejscu rzeczy.

Od stylu biznesowego, spodenek, koszul, marynarek, ołówkowych spódnic i sukienek o dyskretnych sylwetkach, które dziewczyny mogą nosić każdego dnia, przyszły do ​​miejskich ubrań. Jednak zwykłe miejskie zestawy odzieżowe różnią się od nietypowych przedmiotów biurowych niezwykłymi szczegółami, dużą swobodą cięcia. Na przykład, w spodniach i kurtkach można zobaczyć kontrastujące szwy, spódnice mogą mieć niezwykłe szczegóły dekoracji.

Najważniejsza rzecz, która przyniosła styl casual w tym stylu jest miłość do dżinsu. Dżinsy, koszule, sukienki, kurtki, sukienki - to podstawa garderoby w stylu miejskim. Wszystko to jest zwykle uzupełniane wygodnymi butami, przestronnymi torbami i niestandardowymi akcesoriami.

Kolory w stylu miejskim

Podstawą tego stylu są niepozorne klasyczne kolory - czarny, szary, granatowy, brązowy. Miejskie kobiety mody uwielbiają je za praktyczność i dobrą kompatybilność. Jasne akcenty można umieścić za pomocą aktywnych odcieni, zazwyczaj są to odcienie młodych, zielonych, słonecznych żółtych barw, odcieni dojrzałych czereśni. Jeśli mówimy o wydrukach, najbardziej powszechnym i szanowanym w miejskim stylu staje się komórka. Istnieje również wiele niepozornych małych odbitek, ale wschodnie wzory, palmy, tropikalne motywy nie są łączone z tym miejskim strojem.

urban style1urban style2miejski styl3
urban style4urban style5urban style6
urban style7miejski styl8urban style9