Wielu nie myśli zbyt wiele o tym, jak zacząć biegać od zera, aby schudnąć, ale tylko jeden ranek czy wieczór, wyjść na zewnątrz i biegać do wyczerpania, aż upadną. W rezultacie podniecenie, aby się z nimi spotkać, wyraźnie maleje, a mięśnie bolą, tak że nie można chodzić. Oczywiście do opanowania nowej umiejętności należy podchodzić z umysłem i stopniowo przyzwyczajać ciało do ładunku.

Jak zacząć biegać od zera?

Przede wszystkim, aby być wyposażonym, chociaż, jak pokazuje praktyka, możesz wybrać dowolne ubranie, o ile nie przeszkadza ono w ruchu, ale buty muszą być specjalne - trampki . Po drugie, nie musisz starać się prześcignąć samego pierwszego dnia. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak zacząć od zera do tłuszczu. Ciało musi przystosować się do nowych doznań, a to wymaga czasu. Za każdym razem, gdy mięśnie, stawy, ścięgna, więzadła i kości stają się coraz silniejsze, zwiększa się pojemność układu oddechowego, a wraz z nim poprawia się rytm, szybkość i czas biegu, a tym samym skuteczność odchudzania.

Dlatego początkującym zaleca się, aby biegali nie więcej niż 30 minut dziennie, podczas gdy okresy intensywnego biegania muszą być połączone z chodzeniem i chłodzeniem. Np. Minuta, aby szybko biegać, minuta chodzić w krokach i 5 minut, aby biegać w wolnym tempie. Możesz trenować tak długo, jak chcesz, aż poczujesz, że obciążenie może wzrosnąć. Dotyczy to czasu trwania całego treningu i okresów szybkiego biegu. Bardzo ważne jest, aby dać organizmowi czas na odpoczynek i odpoczynek, a to oznacza, że ​​powinieneś uciec po jednym lub dwóch dniach.

Najlepszy czas dnia

Wielu z tych, którzy chcą wiedzieć, jak zacząć od zera do dziewczyny, wątpią w idealną porę dnia jak zacząć biegać rano od zera zawody. Ktoś woli to robić wieczorami, a ktoś pochyla się nad rankiem. Muszę powiedzieć, że dla większej skuteczności spalanie tłuszczu poranek jest bardziej odpowiedni, ponieważ w tym czasie organizm lepiej spożywa węglowodany nagromadzone w ciągu poprzedniego dnia. Jednak niedociśnienie może powodować osłabienie, nudności i zawroty głowy, chodzenie na bieg przed śniadaniem, więc każdy decyduje się na ten dylemat dla siebie.

A dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak zacząć biegać rano od zera i dla wszystkich innych, zalecane jest podążanie za oddechem, wdech na dwa kroki i na trzeci wydech. Nie jedz na godzinę przed treningiem i wybierz miejsce do pracy z dala od autostrad i zakładów przemysłowych.