Nie trzeba być katem dla siebie, dlatego nie należy przyjmować bardzo surowej i złej diety, metod, które wymagają żelaznej cierpliwości, dni postu, gdy nie ma nic w ustach, z wyjątkiem poppy makowej do użycia warzyw, owoców, diety bezsolne . Przynajmniej nie trzeba zaczynać od tego, jeśli siła woli nie jest wystarczająco rozwinięta.

Skąd się bierze siła woli?

Pytanie o to, jak iść na dietę, jeśli nie ma siły woli, należy zdecydować o utracie wagi bez pośpiechu. Konieczne jest stopniowe zmniejszanie ilości spożywanego pokarmu na dzień, nie spożywania dodatku, spożywania z małych talerzy, w których ogromna ilość jedzenia nie pasuje, nie pić herbaty z deserami, nie jeść w ciągu dnia i nie jeść słodyczy w kilogramach. Samo torturowanie nie jest tego warte. Jeśli naprawdę chcesz zjeść ciasto, po prostu musisz je pokroić na pół.

Główną trudnością jest to, jak rozwinąć siłę woli, aby schudnąć. Prawdopodobnie konieczne jest wyobrazić sobie jakiś określony ideał, do którego należy dążyć i każdego dnia świadomie, bez najmniejszych wątpliwości, poruszać się w tym kierunku. Myśli, że "nie zostanę takim" lub "nie będę mógł", powinny stać się tematem tabu.

Jak uzyskać determinację, aby schudnąć?

Wiele dziewcząt, kobiet, a nawet mężczyzn naprawdę chce schudnąć, ale nie ma siły woli. Musisz tylko zrozumieć, że nie jest tak trudno być chudym. Konieczne jest uruchomienie notebooka i zapisanie zmian w jego wadze, bez utraty serca, jeśli utrata masy ciała zatrzymana. Ale dzisiaj można było porzucić przekąskę w McDonalds, a jutro z dumą, aby zobaczyć, że o jeden kilogram, a nawet o dwa, waga spadła. To podnosi samoocena i wzmacnia wiarę w siebie.

Co robić w przypadkach, gdy nie ma wystarczającej siły woli, aby schudnąć? Najlepsze, sprawdzone przez wiele kobiet nie dość siły woli, aby schudnąć sposób - grzebanie w jego młodzieńczych rzeczach. Tam na pewno można znaleźć uwodzicielską koszulkę lub wspaniałe dżinsy, które już nie pasują. Musisz sam je wymyślić lub spróbować ubierać. Nie wyszło? Nie martw się - wyjdź.

Możesz oglądać piękną nową rzecz w sklepie, ale pamiętaj o rozmiarze dwa lub mniej. Jest to bardzo silny bodziec, zdolny jest dać siłę nawet najbardziej osłabionej woli.

I kolejna bardzo ważna kwestia w kwestii, jak stracić na wadze, jeśli nie ma siły woli - udać się do lekarza lub sprawdzić poziom cholesterolu, hormonów i cukru. Czy są one poza skalą? Cóż, wtedy tylko bardzo głupia osoba będzie nadal przejadać się. Rezultaty analiz pomogą właściwie przygotować się do codziennej diety.