Od treningu możesz wyciągnąć maksymalne korzyści - a to nie tylko piękne, stonowane ciało i wspaniały nastrój. Pojedyncze dziewczyny mogą z łatwością skorzystać z wizyty w siłowni jako sposobu na poznanie atrakcyjnego, wysportowanego mężczyzny bez złych nawyków. Kuszące? Następnie zrzuć przymus i działaj!

Przygotowanie

Zanim spróbujesz się spotkać, powinieneś się trochę przygotować. Nie wszystkie dziewczęta uważają, że siłownia jest miejscem, w którym trzeba wyglądać idealnie, i to jest ich błąd. O wiele łatwiej będzie Ci się zapoznać, jeśli nie masz na sobie wydłużonej koszulki i zwiniętych "spodni", ale w stylowych i modny dres . Istnieje wiele takich drobiazgów:

 1. Trening nie jest powodem, dla którego nie można się cofnąć. Oczywiście makijaż wieczorowy jest nieodpowiedni, ale trochę tuszu do rzęs na rzęsach, jasny eyeliner i higieniczna szminka z pewnością nie zaszkodzi. Jeśli masz problemy ze skórą, użyj fundamentu.
 2. Wiele dziewcząt przychodzi na trening z zakrzywionym ogonem z tyłu głowy. Zadbaj o przyzwoitą fryzurę, która jednocześnie nie będzie kolidować z lekcjami - może to być warkocz, guz lub ogon konia.
 3. Wybierz piękne ubrania do treningu, upewnij się, że są połączone z butami.
 4. Nie używaj perfum przed treningiem! Ale antyperspirant musi być z tobą.
 5. Nie przychodź na trening ze słuchawkami w uszach - więc wyglądasz na odgrodzone od świata zewnętrznego.
 6. Zadaj sobie trud, aby znaleźć nazwy symulatorów i ćwiczeń, przeczytaj o programach treningowych, abyś mógł porozmawiać o tym z zawodnikiem.

Po tak małym przygotowaniu zauważysz, że męska część odwiedzających zwraca na ciebie uwagę, gdy ty, piękna i wesoła, pojawiasz się przy drzwiach siłowni. Teraz możesz działać!

5 sposobów na spotkanie z mężczyzną na siłowni

Rozważ pięć najprostszych sposobów na poznanie mężczyzny, którego lubisz na siłowni. Jeśli uważasz, że oczywiście masz wspólny interes, a mianowicie sport, będzie to całkiem proste.

 1. Prośba o pomoc . Co może być łatwiejsze niż pytanie mężczyzny, który przypadkiem okazał się "przypadkiem", aby pomóc ci znaleźć symulator lub wyjaśnić różnicę w podejściu z prostymi lub zgiętymi dłońmi? Najważniejsze to zrobić to sam, z łatwością, z uśmiechem. Ale nie zadawaj głupich pytań, zrobi wrażenie na kilku osobach.
 2. "Czy spotkaliśmy się wcześniej?" Inną opcją jest rozważne skrzyżowanie oczu ze swoją "ofiarą", a następnie, jeśli to konieczne, pojawienie się i powiedzenie: "Przepraszam. Patrzę na ciebie, ponieważ wydaje mi się, że spotkaliśmy się wcześniej. Teraz zastanawiam się, czy tak jest, czy nie. Czy w zeszłym tygodniu przyszedłeś na taki koncert? .. ". Jeśli uważasz, że podczas gdy wyglądasz świetnie, na pewno mężczyzna zdecyduje się kontynuować znajomość, jeśli, oczywiście, jest sam. Na koniec możesz go później powitać i stopniowo nawiązać komunikację.
 3. Gra oko . Najłatwiej jest po prostu okresowo spojrzeć w kierunku tego człowieka. Wszystko inne sprawi, że twój nieskazitelny wygląd i jego radość sprawią, że tak bardzo go lubisz, że nigdy nie odrywasz od niego wzroku. Jednak w tym przypadku ważne jest, aby nie przesadzić, a jeśli widzisz, że on nie chce spojrzeć na ciebie, lepiej nie kontynuować.
 4. Przyjazna rozmowa . Na siłowni zawsze możesz porozmawiać o tym, jak uderzyć z okna, albo co ciekawego nowego symulatora pojawiło się, lub co jak się spotkać na siłowni pogoda na zewnątrz. Kiedy już tam będziesz, nie bój się rozmawiać z osobą z małą rozmową - rzuć kilka słów i idź do innego symulatora. Nie bądź nieprzyjemny, twoje zainteresowanie złapał, a kolejne kroki zrobią to sam.
 5. "Przykro mi, że się spotykam ..." Inną prostą drogą jest "przypadkiem" podsłuchać rozmowę miłego mężczyzny ze znajomym, powiedzmy, o żywienie sportowe i interweniować: "Przepraszam, podsłuchałem cię tu bezwiednie ... Czy próbowałeś sam? Po prostu chcę i nie wiem do kogo się zwrócić ... ".

Najważniejsze, czego potrzebujesz, to odrobina odwagi i pewności siebie. Nawet odrobina twojego zainteresowania może skłonić człowieka do działania.