Przynajmniej raz w życiu, ale każda kobieta wypowiadałaby zdanie w rodzaju: "Chciałbym, żeby moje piersi były trochę większe" lub "Z tak krótkimi nogami nie zostanę modelką". Być może jest to czysto kobieca zabawa - znajdź w sobie skazę. Dlaczego szkoła nie uczy, nie kocha i nie akceptuje tego, czym jest. Bardzo często w głowie kobiety wynaleziono obraz, który jest idealny i nie jest gotowa zaakceptować niczego poza nim. Chociaż ten obraz jest tak nierealny, że nawet doświadczony chirurg plastyczny nie poradzi sobie z tym zadaniem.

Dlaczego tak się dzieje?

  1. Bardzo często problem ten powstaje w dzieciństwie, kiedy rodzice porównują cię do innych, próbując zawstydzić. Zwrot "Wszystkie dzieci są jak dzieci, ale ty ..." przez wolę sprawia, że ​​myślisz o swojej niedoskonałości. Ta myśl nie pozostawia cię w dorosłości, ciągle porównujesz się z otaczającymi cię osobami i widzisz pewne wady. Czas poradzić sobie z kompleksami dziecięcymi i kochać swoje ciało raz na zawsze.
  2. Kolejnym problemem jest nowoczesne społeczeństwo, które promuje ideał piękna. Weź magazyn i spróbuj znaleźć brzydką dziewczynę, to niemożliwe. W końcu całe "piękno", jak na wybór, idealne, szczupłe ciało, piękna twarz. Każda kobieta według woli porównuje ją do siebie. Musisz jednak zrozumieć, że zdjęcie, zanim trafi na "błyszczącą" stronę, trafia do rąk profesjonalisty, który może go przetworzyć, usuwając wszystkie wady. Zdjęcia w czasopismach są potrzebne do reklamowania produktu, a nie do promowania piękna.
  3. Współczesne społeczeństwo stawia przed kobietą cel - być pięknym, ponieważ inna opcja jest niemożliwa. Zaniedbana kobieta nigdy nie osiągnie tego, co może osiągnąć "piękno".

Pierwszy krok do sukcesu

Trenuj się, aby rozpocząć dzień z uśmiechem. Obudziłem się - uśmiechnął się, spojrzał w lustro - uśmiechnął się i powiedział sobie, że jesteś bardzo piękna. Taki początek dnia da ci wspaniały nastrój i energię na cały dzień. W ten sposób możesz przyzwyczaić się do tej myśli i nauczyć się kochać siebie.

Znajdź profesjonalistów w minusach

Świetny sposób, aby nauczyć się kochać siebie. Tutaj, na przykład, uważaj, że twoje nogi są dość krótkie, bo możesz nosić wysokie obcasy, na które nie mogą sobie pozwolić wysokie kobiety. Nie jesteś "małostkowy", ale miniaturowa Calineczka. To prawda, że ​​brzmi o wiele lepiej i przyjemniej? Znajdź zalety w każdym z nich brak.

Nie bój się dotknąć siebie

Wielu może pomyśleć: "co za perwersja", ale tutaj oznacza to po raz kolejny pogłaskać twoją dłoń i pochwalić, za coś, lub kupić masażer . Procedura podziwiania i przyzwyczajania się do twojego ciała może być wykonywana pod prysznicem z myjką w rękach. A potem weź jakąś pachnącą śmietanę i kładąc ją na ciele, chwal ją mentalnie. Ciało ci podziękuje i będzie gotowe wykonać każdą pracę, którą sugerujesz.

Rozwiń swoje ciało

kochaj swoje ciało

Daj szansę swojemu ciału, aby pokazać i pokazać wszystkie swoje możliwości. Idź na siłownię, dalej tańczyć , joga lub po prostu jeździć na rolkach. Spróbuj się w tym przypadku, o czym wcześniej nie zdecydowałeś.

Zadbaj o swoje ciało

Aby ciało było piękne, smukłe i stonowane, należy się nim zająć. Aby to zrobić, musisz dobrze jeść, uprawiać sport, wykonywać różnorodne zabiegi kosmetyczne. Kup różne kremy, peelingi i zepsuć swoje ciało. Będzie ci za to wdzięczny.

Numer śmierci

Aby kochać swoje ciało i zaakceptować to, czym jest, przejdź do sesji nagiej fotografii. Na początku będziesz nieśmiały, ale profesjonalny fotograf pomoże ci się zrelaksować, a po chwili będziesz czerpać prawdziwą przyjemność z procesu, a przede wszystkim ze swojego ciała.