Kto w dzieciństwie nie słyszał opowieści o tym, jak komuś udało się nazwać gnoma, wróżkę lub innego ducha spełniającego pragnienia? Tak, prawie wszyscy słyszeli o tym, jak ktoś zadzwonił do kogoś i dostał wiele przyjemnych lub niezbyt pozytywnych wrażeń. Dzieciństwo przechodzi, a chęć zdobycia czegoś pozostaje bez trudności, więc szukamy sposobu na znalezienie czarodzieja, który spełni wszystkie cenne pragnienia. Zobaczmy, jak to zrobić.

Jak spowodować gnom, spełnienie życzeń?

Zacznijmy od tego, pamiętajmy o dzieciństwie, kiedy wezwaliśmy gnoma, spełniając pragnienie. Zgodnie z tymi metodami konieczne było związanie słodyczy z nicią (ile pragnień, tyle cukierków) i związanie między krzesłami. Po usunięciu wszystkich białych rzeczy z pokoju i wyłączeniu światła, trzeba było odwrócić się i głośno zawołać gnoma. Jeśli przyszedł gnom, powinien pojawić się szelest. Po ustaniu szumu można zapalić światło i spojrzeć na linę. Zjedzone słodycze oznaczają, że pragnienie spełnienia, a reszta - o nierealizowalności marzeń.

Jak spowodować ducha spełnienia życzeń?

Aby to osiągnąć, potrzebujesz świecy, ciszy, wahadełka i dobrego zapasu odwagi.

 1. Zapewnij ciemność w pokoju - wyłącz światła i zamknij okna.
 2. Zapal świecę.
 3. Przygotuj wahadło, w tym celu należy nawlec igłę lub zawiesić pierścień na sznurku.
 4. Weź wahadło w dłonie i zacznij się kołysać, w tym momencie twoje myśli i wewnętrzna energia muszą być skierowane na igłę (pierścień).
 5. Potem trzeba nawiązać kontakt z duchem. Aby to zrobić, poproś go, aby przesunął wahadło w przód iw tył, jeśli jest tutaj, lub aby wahadło prawe lewo, jeśli nie ma ochoty komunikować się.
 6. Po nawiązaniu kontaktu skontaktuj się z nim, zadając pytania, na które można odpowiedzieć tylko "tak" lub "nie".
 7. Teraz wiesz, jak nazwać ducha, który spełnia pragnienia, tuż przed rozpoczęciem tej praktyki, zastanów się dokładnie, czy tego potrzebujesz. Nic nie jest nam dane swobodnie, więc najlepszy wynik dla ciebie będzie, jeśli goście z innego świata nie odpowiedzą na twoje wezwanie. Cóż, jeśli nadal chcesz kogoś wezwać, to zapoznaj się z podstawami spirytyzmu i nie zadawaj głupich pytań o duchy spełniające pragnienia.

Elementy spełniające życzenia

Nie martw się, nie mówimy o magicznej różdżce, ale o przedmiotach, które mogą ci pomóc w realizacji wszelkich pragnień. Wielu ma talizman (piękny kamień z wybrzeża morskiego, szczęśliwe buty, zabawna postać zwierzęca), który towarzyszy nam we wszystkich udanych przedsięwzięciach. Nie chodzi o cechy, ale o to, że sami obdarzamy go takimi właściwościami. Co więc powstrzymuje nas przed tworzeniem obiektów spełniających pragnienia?

Jednym z najprostszych i najbardziej rozpoznawalnych obiektów jest kwiat spełniający życzenia, podobny do siedmiokwiatowego kwiatu z bajki. Tutaj zamierzamy to zrobić.

 1. Weź długopis i kartkę papieru i zrób listę życzeń. Uważnie analizuj swoje sny, aby nie okazało się, że poświęciłeś czas i energię na zdobywanie niepotrzebnych rzeczy. Opisz szczegółowo każde pragnienie, nie dopuść do wyrażenia "może jeśli".
 2. Teraz zamknij oczy i spróbuj zobaczyć każde pragnienie, jaki to kolor.
 3. Po tym, jak każdy element na liście ma kolor, przystąp do tworzenia kwiatu. Pokrój płatki przez liczbę pożądań i pomaluj w wybranym kolorze. Na każdym płatku napisz słowa swoich pragnień. Zbierz kwiat, w środku możesz wkleić swoje zdjęcie lub narysować uśmiechniętą twarz.
 4. Teraz nadszedł czas na magiczny rytuał, zaklęcie musi zostać rzucone na kwiat. Można go wypożyczyć z kreskówki, ale sam możesz o tym pomyśleć, niekoniecznie rymowany, spełniający życzenia kwiat najważniejsze jest to, że odzwierciedla twoją determinację w osiąganiu twoich celów.
 5. Magiczny kwiat jest gotowy, pozostaje tylko umieścić go w widocznym miejscu. Jak tylko spełni się pragnienie, oderwij płatek. Używane płatki muszą siekać lub palić.

Łatwo jest spełnić twoje pragnienia, najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że wciąż musisz pracować dla tego, talizmany i magiczne kwiaty pomogą tylko stworzyć najlepsze warunki do tego. Lepiej więc nie siedzieć na sofie i nie pocierać starego czajnika, czekając, aż dżin wyjdzie z dziobka, pójdzie i pójdzie na spacer, nagle był książę z białym koniem.