Fałszerstwa są poważnym bólem głowy dla wszystkich znanych projektantów bez wyjątku. Według statystyk, do tej pory 90% markowych produktów sprzedawanych na świecie jest fałszywych. Rozróżnienie między oryginalną Pradą pomoże wiedza o niektórych cechach, z którymi Fashion House dostarczył swoje prawdziwe produkty.

Jak odróżnić oryginalną Pradę?

Torba

Około połowa zasad, które działają w przypadku markowych torebek, jest odpowiednia do określenia oryginału Portfel Prada . Kupując produkt, należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

  1. Materiał sprzętowy . Wszystkie elementy metalowe wykonane są z antycznej miedzi. Nie powinny być skorodowane, stare, zużyte lub zużyte.
  2. Zobacz wyposażenie . Na wszystkich piorunach, nitach, nogach i innych częściach metalowych logo PRADA musi zostać zastąpione.
  3. Opakowanie . Aby zachować delikatny materiał torby podczas transportu, nie jest on pakowany w folię polietylenową lub papier pakowy, ale w specjalną bawełnianą torbę, a następnie w pudełku.
  4. Logo . Kolejny sposób na odróżnienie prawdziwej marki Prada. Wbrew powszechnemu przekonaniu, wewnętrzne logo jest napisane "PRADA Milano", ale na replikach - "Prada Made in Italy". Sam napis musi być złoty na czarnym metalowym talerzu.
  5. Certyfikat jakości . Niestety, nawet obecność tego "certyfikatu jakości" torby nikogo nie zaskoczy. Ale wskaźnik będzie taki: każdy certyfikowany sklep, gdy towary są dostarczane do nich, musi koniecznie umieścić na certyfikacie specjalną pieczęć z nazwą swojego sklepu i datą, kiedy produkt przybył przy rejestracji. W replikach dwa białe okna na dole certyfikatu zawsze pozostają nieskazitelnie czyste.
Jak odróżnić prawdziwą markę Prada1Jak odróżnić prawdziwą markę Prada2
jak odróżnić prawdziwą markę prada3Jak odróżnić prawdziwą markę Prada4

Inne produkty Prada

Punkty Prada oryginał zawsze koniecznie pochodzą z twardym etui. Nie zawsze może mieć wygrawerowane logo, ale może być wykonane w charakterystycznych kolorach lub mieć inne cechy identyfikacyjne. Ale okładka powinna wyglądać drogo i solidnie. W zestawie znajduje się także miękka ściereczka z mikrofibry z wypartym logo. I dodatkowo paszport, który będzie informował o stopniu ochrony szkła w procentach emisji AV-A, UV-B i UV-C, które blokują soczewki.

Wybierając oryginalne buty Prada, lepiej orientować się przede wszystkim na cenie. Należy pamiętać, że prawdziwa para, nawet z największymi rabatami, sezonowe zniżki nie może w żaden sposób kosztować 5-15 tysięcy rubli. Więc może lepiej wziąć coś prostszego, ale na pewno prawdziwego i jakości niż płacenie za fałszywą markę?