Jednym z ważnych akcesoriów w damskiej garderobie zawsze był i pozostaje pas. Nowoczesny rynek daje nam szeroką gamę modeli o różnych szerokościach i stylach. Wiele osób poszukujących pomysłów oferuje oryginalne pomysły na tworzenie tego akcesorium własnymi rękami ze złomu. W każdym razie każda kobieta mody ma kilka stylowych pasków.

Pas do sukienki powinien być wybierany nie tylko zgodnie z preferencjami zewnętrznymi, ale także w zależności od rodzaj figury . Każda kobieta wybiera strój, biorąc pod uwagę jego parametry, i, oczywiście, wybrany dodatek musi być w harmonii z nim i podkreślać godność jego właściciela.

pas sukienka 1pas sukienka 2pas ubioru 3

Jak wybrać pas do sukienki?

Właściciel idealnej figury typu "klepsydra" pasuje do każdego modelu paska. Może to być cienki lub szeroki pasek, skóra lub szmata, satyna lub koronki.

Dziewczyny z typem figury "trójkąt" lepiej nosić wąskie paski i pasy. Dzięki eleganckiemu akcentowi w talii można wizualnie zmiękczyć szorstkie części ciała. Na przykład czarna sukienka z szyfonu z plisowaną asymetryczną spódnicą w połączeniu z cienkim skórzanym paskiem i metalową plakietką będzie wyglądać bardzo ładnie.

Dla kobiet z gruszką odpowiednie są szerokie modele pasków. Są w stanie wizualnie wyeliminować tę dysproporcję, tworząc stylowy i harmonijny obraz.

Ale dla dziewcząt z prostokąta idealny pas-gorset. Na przykład, ubrana w jasnobrązową szyfonową sukienkę na podłodze, z trzema czwartymi rękawami i opuszczonymi ramionami, gorset pomoże podkreślić talię, tworząc delikatny i kobiecy wygląd.

Projektanci nigdy nie przestają zachwycać się pięknymi połowami ludzkości dzięki modnym nowościom, tworząc eleganckie modele sukienek z paskiem, który można umieścić nie tylko w pasie, ale także nad lub pod nim. Na przykład sukienkę można ozdobić eleganckim cienkim paskiem, umieszczając ją na biodrach. Uzyskaj świetną opcję plażową. A w ciepły jesienny dzień, ubrany w sweter i ozdobiony paskiem z łańcucha, możesz bezpiecznie iść na spacer z przyjaciółmi.

Idealne połączenie sukienki z pasem:

  1. Zarówno szeroki pas, jak i wąski pasują do sukienki w kształcie litery "A".
  2. W przypadku tuników, elastyczna gumka w pasie będzie idealna.
  3. W suknie wieczorowe, szerokie produkty z satyny, szyfonu, aksamitu lub koronki są w harmonii.
  4. W przypadku krótkich sukien, odpowiednią opcją będą cienkie lub szerokie paski, umieszczone tuż nad talią.
  5. W sukience płaszcza szeroki lub środkowy pas może uwydatnić figurę.
  6. Dla długiej i obszernej sukienki jest dobrze dopasowany pasek w stylu etnicznym lub gorset.
  7. W przypadku sukien z niskim stanem lepiej nosić specjalne pasy, które są przeznaczone do tych produktów.
pasek do sukienki 4pasek do ubioru 5pasek do ubioru 6
pas sukienka 7pas sukienka 8pas sukienka 9
pasek do sukienki 10pas sukienka 11pas sukienka 12