Futro - jedna z najcieplejszych i niewątpliwie najbardziej ulubionych odzieży wierzchniej typu fashionistas. Ale, jak każdy inny spektakularny strój, produkty z futra wymagają specjalnego traktowania. I nie chodzi tylko o cechy pielęgnacji płaszczy, ale także o zawiłości tworzenia z nimi obrazu. Wydawałoby się, że kompleks - rzucił na ramiona elegancki futrzany płaszcz - i do przodu, a tymczasem, aby podnieść na przykład pas do futra jest bardzo trudny. Chodzi o zawiłości takiej selekcji i zostaną omówione w tym artykule.

Pasy futrzane na futra

Pas minkowy do futer z tego samego futra jest opcją uniwersalną. Najczęściej futrzane płaszcze tego samego rodzaju futra, co główny produkt, są oferowane z futrem w zestawie. Jest to bardzo wygodne, oszczędza czas, ale aby stworzyć naprawdę spektakularny obraz, najczęściej ten pasek nie wystarczy. Tak więc, kobiety mody, które chcą pokonać innych w miejscu z ich pięknem, będą musiały zwrócić uwagę na inne opcje.

Jest mało prawdopodobne, że będziesz mógł związać pas futrzany skomplikowanym, plisowanym węzłem, a jeśli zdecydujesz się to zrobić, złożony splot węzła nadal zniknie za futrem. Dlatego pas futra lepiej zawiązać proste węzły.

pasek do futra 1pasek do futra 2pas do futra 3
pas do futra 4pas do futra 5pas do futra 6

Pas jedwabny do futer

Pas dla norek powinien być miękki, aby nie przetrzeć futra wokół talii, a poza tym wyglądać elegancko na tyle, aby nie zniszczyć integralności obrazu.

Zgodnie z tym opisem najlepiej pasuje jedwabne pasy. Szlachetny połysk jedwabnej tkaniny i jej miękkość zachwycą Cię przez ponad rok (oczywiście pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji).

Futrzany płaszcz z paskiem z jedwabiu wygląda luksusowo i elegancko. Idealny na wieczór. Kolejną zaletą pasa jedwabnego jest możliwość zmiany jego wyglądu za pomocą różnych metod wiązania. Każdy, nawet najbardziej wyrafinowany i złożony węzeł na jedwabnym płótnie wygląda świetnie - to naprawdę miejsce, w którym może wędrować prawdziwa fashionistka.

pasek do futra 7pas do futra 8pasek do futra 9

Pasy i paski skórzane do futer

Szeroki pas futra pasuje zarówno do małych dziewczynek, jak i tych, których tors jest nieproporcjonalnie długi w porównaniu do nóg. Szeroki pas doskonale podkreśla talię i wydłuża nogi, a co najmniej jedna dziewczyna nie może odmówić takiego efektu.

Pasy skórzane pozwalają na uzyskanie innego, dość jasnego akcentu na zdjęciu. Dotyczy to zwłaszcza pasków z klamrami, ponieważ na nich najczęściej znajdują się aplikacje kryształów lub minerałów, trójwymiarowa biżuteria, a także inne oryginalne i rzucające się w oczy dekoracje.

W ostatnich latach często można spotkać płaszcze, wraz z którymi oferowane są pasy do bioder. Należy pamiętać, że noszenie pasa jest niskie tylko wtedy, gdy jest chuda sylwetka i długie nogi. Pas biodrowy (zwłaszcza z ozdobnymi wstawkami, haftami i innymi ozdobami) jest w stanie nawet dziewczynie z dobrą figurą zamienić się w księżniczkę Fionę (w jej "ciężkiej" wersji).

pas do futra 10pas do futra 11pas do futerek 12

Bez względu na materiał paska, dziewczyny powinny pamiętać, że nie powinny zbyt mocno zaciskać paska na futrze - w wyniku takich działań futro bardzo szybko ściera się, traci atrakcyjność i pogarsza się.

Ponadto, wybierając pas dla futra norek (lis, mouton lub inny), nie zapomnij o jego stylu. Napinanie pasków będzie możliwe tylko w przypadku wyblakłych futer lub produktów wykonanych z cienkiego miękkiego futra. Grube, szorstkie futro (podobne do wilczej) na futrze z bezpośredniego cięcia jest mało prawdopodobne, aby mogło się dokręcić bez pojawiania się nieatrakcyjnych fałd i zagnieceń. W tym samym czasie futro z cienkich tykwy z szynszyli może tworzyć całkiem atrakcyjne fałdy, nawet jeśli futro pierwotnie nie było przeznaczone do noszenia za pomocą paska lub paska. Po prostu włóż pas na futro i dobrze zbadaj siebie ze wszystkich stron (duże lustro w pełnym rozkwicie będzie ci bardzo przydatne). Jeśli wygląd pasuje do ciebie - pas jest wybrany prawidłowo. Nieestetyczne zmarszczki pojawiły się na bokach lub plecach, futro przesuwa się w dół lub czujesz się nieswojo - odmawiaj tego pasa, wybierz inny model. Wątpię w swój wybór - zapytaj rada stylisty sprzedawca, dziewczyna - każda osoba, której ufasz iw której poczucie stylu jest zapewnione.

Przykłady pasków pod futrze można zobaczyć w naszej galerii.

pasek do futra 13pas do futra 14pas do futra 15
pas do futra 16pasek do futra 17pas do futra 18
Pas futrzany 19pasek do futra 20pas do futra 21