Kto nie chciał wyciągnąć wygranych losów loteryjnych, zawsze nadążać za odchodzącym transportem, otrzymywać promocje i płacić podwyżki przed innymi? Ale liczba takich szczęściarzy jest ściśle ograniczona, reszta musi myśleć o tym, jak przyciągnąć szczęście i powodzenia. Tylko wielu w poszukiwaniu idealnego rytuału zapomina, że ​​żaden z nich nie będzie skuteczny, jeśli po prostu usiądziecie na kanapie i spodziewacie się cudu. Każda ceremonia powinna być wsparta poważną pracą, a dopiero wtedy Pani Luck stanie się częstym gościem w twoim domu. Ale nadal, zobaczmy, jak możemy uczynić nasze wysiłki, aby osiągnąć pożądany większy sukces.

Co przyciąga pieniądze i szczęście?

Pragnienie przynajmniej złagodzenia jego losu prześladuje człowieka przez długi czas, więc wiedza, która przyciąga pieniądze i szczęście, przyszła nam z czasów starożytnych. Najczęściej używane do tego celu różnorodne talizmany , porozmawiamy o najbardziej popularnych.

  1. Statek obfitości . Jest to okrągły pojemnik wykonany z metalu szlachetnego (złoto, srebro, brąz lub miedź), użycie plastiku jest niedopuszczalne. Szyja powinna być szeroka, ale nie większa niż połowa średnicy środka naczynia. Symbolicznie oznacza to łatwość pozyskania bogactwa i trudność jego utracenia. Wybrany pojemnik musi być wypełniony właściwymi rzeczami. Połóż tam gałązkę roślin lub garść ziemi, którą przedstawili ci bogaci ludzie. W naczyniu możesz umieścić czerwoną torbę, w której będzie 9 chińskich monet z otworem pośrodku, połączonych czerwoną wstążką. Zamiast tego naszyjniki w czerwonej torebce mogą być monetami dowolnej waluty, tworząc 988 jednostek, na przykład 9 rubli i 88 kopiejek. Umieść naczynie dostatku w sypialni, powinno być łatwo dostępne dla właściciela w celu częstego kontaktu, ale bezpiecznie ukryte przed wzrokiem ciekawskich.
  2. Podkowa . Ta metoda przyciągania szczęścia do domu jest również znana od dawna. Zawieszanie podkowy nad drzwiami kończy się, więc szczęście trafia do domu i może stać się strażnikiem przed złymi myślami innych ludzi. Aby podkowa działała, musi być wykonana z metalu, najlepiej z miedzi lub złota.
  3. Akwarium . Powinien znajdować się na południowym wschodzie, ale nie na prawo od wejścia. W akwarium powinno żyć 9 złotych rybek - osiem czerwonych i jedna czarna, będzie symbolizować bogactwo.
  4. Żabka trójpalczasta . Jeśli zapytasz chińskiego obywatela, jak przyciągnąć pieniądze w pracy lub handlu, na pewno pamięta o żabie z monetami w ustach. Musi być umieszczony z powrotem do wejścia, aby żaba mogła zobaczyć cały pokój. Najlepszy ze wszystkich, statuetka będzie w salonie. Wskazane jest, aby wybrać najbardziej podobną do rzeczywistej postaci.
  5. Hotei . Ten rozbrzmiewający śmiechem mały człowiek jest uosobieniem bóstwa, które promuje dobrobyt i dobre samopoczucie, wabi szczęście i szczęście do domu.
  6. Podpis dobrobytu . Innym sposobem na odnoszenie sukcesów w pracy jest użycie specjalnego "podpisu dobrobytu" przy zatwierdzaniu ważnych dokumentów. Musisz sam wymyślić taką sygnaturę, która powinna odzwierciedlać twoją wiarę w sukces, jak długo będą pokazywać długie uderzeń w górę.

Pieniądze przyciągające słowa i szczęście

Ostatnio wiele mówi się o pozytywnym myśleniu, że jest to prawie niemożliwe. Ale jeśli myślisz, że istnieje tutaj racjonalne ziarno, osoba, która spodziewa się wszystkiego, co jest najgorsze, nie zauważy żadnego pozytywnego wydarzenia. A jeśli nie umknie to spojrzeniu, będzie postrzegane jako zwiastun jeszcze większych kłopotów. Dlatego, aby przyciągnąć szczęście, trzeba wierzyć w możliwość szczęśliwego wyniku i nie być zdenerwowanym, jak czerpać szczęście w domu jeśli coś nie wyszło. Aby dostroić się do pozytywnego nastroju było łatwiej, możesz użyć afirmacje - słowa przyciągające pieniądze i szczęście. Wskazane jest wymyślanie własnych fraz i nie używanie gotowych formuł. Przykładem może być: "Mam szczęście, pieniądze przychodzą do mnie zewsząd", "Kocham swoją pracę, mam najlepszych klientów i doskonałą pensję", "Zawsze mam niezbędną kwotę". Zawsze wypowiadaj w czasie teraźniejszym, jakbyś już miał wszystko, co chcesz. Ważne, aby nie tylko wymawiać te afirmacje mentalnie tak często, jak to możliwe, konieczne jest, aby prowokowały cię do pozytywnych emocji i były prawdziwym odzwierciedleniem twojego stosunku do życia.