Okłady zaczęły być używane jako remedium na cellulit i tylko wtedy zauważono, że ta procedura pomaga również zmniejszyć objętość ciała. Gdzie idą centymetry? Czy woda lub tłuszcz naprawdę zniknęły - zarodniki nie ustępują. Jednak pozostaje faktem i spierać się z faktem, że w wyniku okładów domu na utratę wagi, skóra jest stonowana, formy są zaciśnięte, choć wizualnie, ale wciąż tracimy na wadze. Dlatego chodźmy od razu do biznesu i przeanalizujmy kilka przepisów na skuteczne okłady w domu.

Zasady prowadzenia

Skórę należy wstępnie oczyścić i na parze, najlepiej za pomocą peelingu pod prysznicem. Wytrzyj ręcznikiem frotte i nałóż mieszankę na owijki, owinąć folią spożywczą. Następnie powinieneś nosić ciepłe ubrania i chodzić pod najgrubszy koc zimowy - rozgrzej się i zrelaksuj przez 40 minut.

Zimno i gorąco

Okłady dzielą się na dwa rodzaje - ciepłe i zimne okłady w domu. Pierwszy usuwa toksyny podskórne z powodu działania ciepła, parowania i rozprężania porowatych toksyn odparowuje wraz z cieczą. Zimne owijanie zwalnia wiotkość skóry, tonizuje ją, odmładza i pobudza przepływ krwi.

Owija gliną

Jeden z najbardziej popularnych składników do domowych okładów odchudzających - niebieska glina (najbardziej przydatne z wszystkich rodzajów gliny). Rozcieńczyć glinkę ciepłą wodą aż do gęstej śmietany i nałożyć na przygotowaną skórę.

Kawałki kawy

Ta sama zasada jest przeprowadzana i pakowanie w domu do kawy: 3 łyżki. Kawa mielona (nierozpuszczalna) jest rozcieńczana ciepłą wodą i nakładana na ciało.

Pikantne opakowanie

Jednym z najciekawszych jest pakowanie przypraw. Weź 10 g cynamonu (ziemi) i 1 łyżeczkę. gorąca czerwona papryka. Wymieszać z 2 łyżeczką. olej roślinny i 6 kropli olejku cytrusowego. Nałożyć na ciało i owinąć folię. Ta mieszanka nie może być stosowana, jeśli cierpisz na żylaki lub naczyniowe gwiazdki.