Halle Berry i Olivier Martinez, którzy weszli do sądu z prośbą o rozwiązanie małżeństwa zeszłej jesieni, postanowili nie rozwieść się. Para celebrytów nie spieszy się z unieważnieniem związku, dlatego otrzymali oficjalne zawiadomienie o ewentualnym rozwiązaniu sprawy rozwodowej.

Prawnicze subtelności

Zdaniem zachodnich mediów wykonawcy sądowi proszą Halle Berry i Oliviera Martineza o pośpiech z rozwodem. Para złożyła pozew 11 miesięcy temu i od tego czasu nie podjęła żadnych działań. Jeśli Holly i Olivier będą nadal przygotowywani z dokumentami, ich sprawa rozwodowa zostanie zamknięta, zgodnie z raportem otrzymanym przez Berry i Martineza.

Możliwe ponowne połączenie

Znawcy z wewnętrznego kręgu pary uważają, że Holly i Olivier nie podejmą zdecydowanych działań, ponieważ myślą o zachowaniu swojej rodziny. Aktorzy, tak jak poprzednio, nie są wobec siebie obojętni.

Martinez początkowo nie chciał rozwieść się z żoną i przysięgał, że będzie nadal kontrolował ich negatywne emocje, a Berry jest gotów dać mu drugą szansę. Ponadto rozumie, że Olivier jest doskonałym ojcem nie tylko dla ich wspólnego syna Maseo, który niedługo skończy trzy lata, ale także dla córki Holly, 8-letniej Nali, którą Martinez traktuje jak własne dziecko.

Czytaj także
  • Rodzina kompletna: Halle Berry na spacer z dziećmi
  • Halle Berry pokazała błyskotliwe spojrzenie na imprezę Oskara
  • Halle Berry pokazała, co robić, aby utrzymać formę

Warto zauważyć, że podczas wypełniania dokumentów dotyczących rozwodów celebrytowie z jakiegoś powodu nie podawali prawdziwych nazwisk, ale pseudonimów. Tak więc Berry został wymieniony jako Hall Maria, a Martinez - jako Oliver Martin.

Холли Берри и Оливье Мартинес готовы отменить свой развод? Суд обязал Холли Берри и Оливье Мартинес определиться Актриса верит, что супруг научился котролировать свлю агрессию
Холли ценит заботу Оливье о ее дочери Нале Супруги часто отдыхают вместе и  работают над своими отношениямиАктриса с детьми на отдыхе в Мексике