Jest na diecie, a jednocześnie jest słodka, mąka - Hayley Pomroy, znana dietetyk, twierdzi, że jest to dalekie od marzeń. Do niedawna ta szczupła kobieta była zwykłym lekarzem. Postanowiła wprowadzić coś nowego do świata żywienia kobiet, co nie wyklucza ulubionych potraw z codziennej diety. Jej dieta pomaga nie tylko tracić coraz więcej kilogramów każdego dnia, ale także nie cierpi z powodu utraty wagi, marnowania z powodu znienawidzonych warzyw dla pary.

Dieta szybki metabolizm Haley Pomeroy

Głównym sekretem tej diety jest:

  • jeść 3 razy dziennie;
  • podjadanie - 2 razy;
  • przerwa między posiłkami - co najmniej 3 godziny.

Odnosząc się do ostatniego punktu, ważne jest, aby pamiętać, że należy jeść tylko wtedy, gdy pokarm z poprzedniego spożycia jest trawiony. W przeciwnym razie możesz zakłócić proces utraty wagi i złego samopoczucia.

W swojej książce "Dieta na przyspieszenie metabolizmu", Haley przedstawia swoją opinię ponad lat badań. Odważnie oświadcza, że ​​nie da się przybrać na wadze z deserów, a ktokolwiek uważa, że ​​trzeba głodować, aby osiągnąć idealne proporcje ciała, jest głęboko w błędzie. Ponadto dietetyk zdecydowanie zaleca trzymanie się własnej diety.

dieta haley die 4

Przykładowe menu diety Haley Pomroy

Zacznijmy więc szczegółowy opis diety od pierwszego tygodnia, który, podobnie jak kolejne trzy, podzielony jest na fazy. Zadaniem pierwszej fazy jest uspokojenie nadnerczy, które produkują hormon stresu, kortyzol. Drugi etap ma na celu zwiększenie masy mięśniowej i zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Wreszcie trzecia faza to poprawa poziomu hormonów.

Faza 1 . Jedz dużo owoców, zboża. Wybierz produkty z dużą ilością węglowodanów: mleko ryżowe, truskawki , arbuz, mango, figi.

dieta haley pomroi1

Faza 2 . Preferujemy białka i warzywa. Staramy się nie dotykać owoców i ziaren.

dieta cheilie pomoy2

Faza 3 . Do diety dodajemy tłuszcze, nasiona, rośliny strączkowe, oleje roślinne, owoce morza, owoce, warzywa.

dieta haley pome3

Przechodząc do drugiego tygodnia, ważne jest, aby przestrzegać mocy w fazach. Jednocześnie konieczne jest dokonanie niewielkich zmian we własnym, powiedzmy, duchowym jedzeniu: pozbądź się lęków, zmniejsz liczbę czynników stresowych.

Trzeci tydzień to jedzenie 5 razy dziennie, spożywanie dużych ilości wody. Ważne jest, aby pamiętać, że musisz jeść pół godziny po przebudzeniu.

Jeśli mówimy o przybliżonym menu dietetycznych potraw Hayley Pomeroy, wtedy wygląda to tak:

  • Poniedziałek: śniadanie - sałatka ze świeżych owoców, lunch - owsianka, kolacja - znowu sałatka owocowa i przekąskę suszone owoce ;
  • Wtorek i środa: śniadanie - jajka na twardo, obiad - warzywa gotowane na parze z białym mięsem, obiad - kefir i przekąska - sałatka z sera, zieleni i kurczaka;
  • Czwartek - niedziela - śniadanie - jajecznica, obiad - parzona owsianka na parze i warzywa, obiad - sałatka i kefir i przekąska - kanapka z rybami.