Opracowana przykładowa dieta menu Haley Pomroy ma na celu przyspieszenie metabolizmu, a to, jak mówią eksperci, jest głównym składnikiem utraty wagi. Dietetyk twierdzi, że trzymanie się wszystkich zaleceń, które można stracić 10 kg w miesiącu, brzmi atrakcyjnie, prawda?

Zasady i menu dla codziennej diety Haley Pomroy

Aby stworzyć własną metodę odchudzania, Hayley, w jej słowach, odkryła nowe prawa biochemii i fizjologii. Zapewnia, że ​​masa ciała jest całkowicie niezależna od liczby kalorii, które spożywa osoba, a głównym wrogiem otyłości jest powolny metabolizm. Pomroy nie zakazuje spożywania różnych deserów, ale jest to sprzeczne z poważnymi ograniczeniami żywnościowymi.

Menu na każdy dzień diety Haley Pomroy jest zaplanowane na miesiąc, z każdym tygodniem podzielonym na trzy etapy z własnymi zadaniami: W pierwszym etapie dieta jest wybierana tak, aby pozbyć się stresu i trwa dwa dni. Podstawa menu - węglowodany Tutaj należy zmniejszyć ilość tłuszczu i białka. Ogromne znaczenie ma kardiotransmisja.

W drugim etapie rezerwy tłuszczu zostają odblokowane i trwają dwa dni. Menu dietetyczne Hayley Pomroy opiera się na białkach, ale ważne jest, aby zmniejszyć liczbę innych substancji. Zaleca się uzupełnienie diety treningiem siłowym.

W trzecim etapie intensywnie spalane są tłuszcze, które trwają trzy dni. Menu jest głównie przeznaczone do spożycia tłuszczów i owoców, ale należy zmniejszyć ilość białka i węglowodanów. W odniesieniu do aktywności fizycznej należy preferować gimnastykę, jogę i masaż.

Aby prawidłowo przygotować menu, należy wykluczyć z niego nienaturalne i beztłuszczowe produkty, a także suszone owoce, soki, kukurydzę, pszenicę i soję. Zakazana kategoria obejmuje produkty mleczne, a także kawę, czekolada i alkohol.

Menu oparte jest na posiłkach frakcyjnych, czyli musisz jeść pięć razy dziennie, w regularnych odstępach czasu - 3-4 h. Inna zasada - musisz zjeść śniadanie nie później niż pół godziny po przebudzeniu. Dietetycy zalecają jedzenie mrożonek, które mają lepszy wpływ na kształt. Pamiętaj, aby pić wodę, która jest ważna dla metabolizmu.

Menu Haley Pomroy wygląda tak:

Dieta haley czyste menu

Jeśli miesiąc nie wystarczy, aby pozbyć się nadwagi, dieta powinna zostać powtórzona od samego początku. Aby skonsolidować wynik i nie bać się, że waga powróci, konieczne jest prawidłowe wyjście z diety. Dietetyk zaleca przestrzeganie zaleceń dotyczących żywienia, a także prowadzenie aktywnego trybu życia i przyjmowanie witamin.