Kolor złota tradycyjnie kojarzy się z bogactwem i bogactwem. Doskonale podkreśla wyrafinowanie biżuterii i nadaje codziennemu stylowi odrobinę luksusu i indywidualności. Jednak dziś nie każda dziewczyna może sobie pozwolić na biżuterię wykonaną z wysokiej jakości złota. I tu na ratunek przychodzą akcesoria ze złoceniami. Emitują one ten sam ciepły ciepły blask jak złoto, ale podstawą jest srebro, stop medyczny, a nawet stal. W ten sposób cena produktu jest kilkakrotnie obniżana.

Pozłacane kolczyki są szczególnie popularne wśród tego rodzaju biżuterii. Mogą mieć różne wzory, ale ich cena zawsze pozostaje umiarkowana. Koszt zależy od rodzaju wkładki, zwłaszcza jeśli jest to kamień półszlachetny. Kamienie szlachetne (diamenty i korundy) nie są umieszczane w srebrnych kolczykach ze złotem, ponieważ nie należą do kategorii masy rynkowej.

Pozłacane złotem kolczyki z kamieniami i minerałami

Najczęściej stosuje się kolczyki ze złoconym srebrem. Bardzo łatwo z nim pracować i doskonale poddaje się procedurze złocenia. Aby podkreślić piękno jubilerów biżuterii, użyj różnorodnych wkładek. W zależności od zastosowanego kamienia można wyróżnić następujące rodzaje kolczyków:

  1. Pozłacane złotem kolczyki z cyrkoniami . Te kamienie mają przezroczysty kolor i trochę jak diament. Od kubicznych cyrkonii układaj różne figurki lub wsuwaj ze sobą oddzielne części kolczyków.
  2. Pozłacane kolczyki z perłami. Delikatne perły dobrze podkreślają elegancki styl i kobiecość właściciela. Nic dziwnego, że połączenie złotego koloru i masy perłowej uważane jest za klasyczne.
  3. Pozłacane kolczyki z topazem. Ta opcja jest niezwykle rzadka, ponieważ topaz uważany jest za cenny kamień do biżuterii.

Kupując pozłacane kolczyki, musisz wiedzieć, jak je wyczyścić. Po pierwsze, konieczne jest staranne usunięcie kurzu z powierzchni i wytrzeć go szmatką zwilżoną terpentyną lub alkoholem. Do czyszczenia odpowiedni jest również roztwór mydła Marsylskiego lub amoniaku.

Pozłacane kolczyki 1Pozłacane kolczyki 2Pozłacane kolczyki 3
Pozłacane kolczyki 4Pozłacane kolczyki 5Pozłacane kolczyki 6
Pozłacane kolczyki 7Pozłacane kolczyki 8Pozłacane kolczyki 9