Są złote łańcuchy biżuteria która prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody. Ten piękny szlachetny metal z jego blaskiem przyciąga uwagę, podkreśla piękno szyi, ramion i dekoltu kobiet. Przez cały czas ludzie cenili złoto, więc dziś produkty wykonane z tego metalu podkreślają nie tylko gust właścicieli, ale także ich status społeczny. I co zrobić, jeśli naprawdę chcesz zostać właścicielem luksusowego złotego łańcucha, ale budżet jest ograniczony? Jest wyjście. Pozłacane łańcuszki dla kobiet są względnie niedrogimi ozdobami, które nie różnią się od swoich "złotych" sióstr. Między innymi nie jest to oszustwo, a nie podróbka, a nie podróbka. Wszystko, czego możesz dotknąć, to naprawdę złoto!

Biorąc pod uwagę łańcuchy w salonie jubilerskim, które różnią się rodzajem tkactwa, rozmiaru i wagi, chcę kupić kilka biżuterii na raz. Ale zakup złotych produktów nie jest dostępny dla wszystkich. Ale pozłacane srebrne łańcuszki są wielokrotnie tańsze, więc za taką samą kwotę można kupić dwie lub trzy biżuterię.

Sposoby złocenia łańcuchów

Odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest pozłocenie łańcucha, jest oczywista. Można to zrobić na jeden z dwóch istniejących sposobów. Pierwszy jest galwaniczny. Aby to zrobić, biżuteria srebrna jest zanurzona w nasyconym elektrolicie złota. Po schłodzeniu wszystkie cząstki metalu szlachetnego są osadzone w jednolitej warstwie na srebrnym łańcuszku, zamieniając go w złoty. W rezultacie klasyczny srebrny wygląda jak prawdziwe złoto, ale jednocześnie jest tańszy. Jest całkiem logiczne, że przy szczegółowej inspekcji takiego łańcucha, nie znajdziesz nigdzie "złotej" próbki, ale nie musisz o tym wiedzieć.

Druga metoda złocenia jest uważana za lepszą jakość, a zatem takie produkty są droższe. Najważniejsze jest to, że ogniwa łańcucha są wykonane z prawdziwego złota, ale w środku są puste. Wgłębienia te są wypełnione innym metalem o hipoalergicznych właściwościach. Nazywaj to złotem radełkowanym. Taki łańcuch jest tańszy niż złocone srebro, a na zewnątrz nie różni się od złota. Świetna alternatywa, prawda?

Ze względu na niski koszt złoconych ozdób, często można uszczęśliwić się niecodziennymi ozdobami, ponieważ ten sposób tworzenia łańcuchów pozwala eksperymentować z drogim projektem.

złoty łańcuch 1złoty łańcuszek 2złoty łańcuszek 3
złocony łańcuch 4złocony łańcuch 5złocony łańcuch 6
złocony łańcuch 7złocony łańcuch 8złocony łańcuch 9