Dlaczego tak się dzieje, że dzisiaj kochasz, a jutro nienawidzisz, i nagle wszystko wywraca się do góry nogami? Moc miłości jest ogromna, ale nienawiść jest równie potężna. Te silne uczucia rządzą światem, zabijają kogoś i na odwrót stają się silniejsze. Każda osoba jest indywidualna i jego emocje są wyjątkowe.

Dlaczego?

Wiele osób jest zainteresowanych tym pytaniem, jak możesz kochać, a potem nienawidzić? Wyobraź sobie, że jesteś zakochany, to uczucie przenika każdą komórkę ciała, chcesz dać człowiekowi wszystko, jeśli potrzebujesz nawet oddać za niego życie. Dusza jest tak otwarta i czeka na wzajemność, a nagle zostajesz trafiony, uczucia zostają zdradzone, aw głowie tylko jedno słowo - nienawidzę. W takich sytuacjach niemożliwe jest pozostanie obojętny a większość ludzi, bez względu na to, jak są dobrzy, doświadcza niechęci, nienawiści, gniewu lub wszystkich naraz. Miłość jest uczuciem z wielką siłą i energią, dajesz je swojemu partnerowi, a kiedy odchodzi, energia nie może z niego ustąpić i zamienia się w nienawiść. Każda kobieta, tak naprawdę właściciel i ze względu na ukochaną, jest gotowa na wszystko, ale kiedy odchodzi, jego los po prostu nie obchodzi. Z tego powodu kobieta może pragnąć czegoś dla przedmiotu swojej miłości, ponieważ teraz nie jest jej "własnością" i ma pełne prawo nienawidzi jej.

Odległość Długość

Ile czasu musi upłynąć, ile kroków trzeba podjąć, by zobaczyć tę transformację? Czy można nienawidzić człowieka za jeden błąd, czy powinien to być cały łańcuch obraz. Może gdzieś w duszy, każda osoba ma przycisk, który działa w określonym czasie, a następnie miłość zamienia się w nienawiść. Osoba jest skłonna zmienić swoje uczucia w zależności od sytuacji, więc miłość może zmienić się w nienawiść i odwrotnie.

Powód

Co powinno się stać, aby ukochany stał się obcym, któremu nie masz nic do nienawiści? Osoby, które doświadczyły tego w życiu, mogą udzielić konkretnej odpowiedzi na to pytanie: zmienić, trafić, przejść do innego, i tak dalej. Ale są też takie przypadki, kiedy po prostu nie ma odpowiedzi, więc nienawidzę wszystkiego, a powód jest nieznany. Jedyną opcją - może nienawiść, jak miłość, powstają właśnie w ten sposób, w nieskończonym momencie.

Potrafi tylko nienawidzić ludzi

Wielu naukowców od dawna interesowało się tym, skąd bierze się poczucie nienawiści. Przeprowadzono wiele eksperymentów i obserwacji, w tym dotyczących zwierząt. W rezultacie okazało się, że w zachowaniu zwierząt nie ma takiego uczucia, nie są one w stanie zniszczyć własnego gatunku, którego nie można powiedzieć o ludziach. Ten stan rzeczy poważnie myśli o tym problemie, ale faktem jest, że bez nienawiści dana osoba nie może żyć. Dla wielu jest to równoznaczne z oczyszczeniem, zapomnieniem o osobie, której potrzebujesz, aby opuścić go przez to uczucie, wyrzucić wszystkie negatywne i zapomnieć. Tylko w ten sposób możesz kontynuować swoje życie i miłość ponownie

s

A jeśli przeciwnie?

Bardzo często zdarzają się przypadki, kiedy wszystko działo się zupełnie odwrotnie, na początku ludzie nienawidzili się nawzajem, a po chwili namiętnie się zakochiwali. Jaki jest powód tego obrotu wydarzeń, jest całkowicie niezrozumiały. Właśnie tak powinno być wszystko.
Od miłości do nienawiści1 Są to dwie równoległe pary, które nigdy się nie przecinają, dwa silne uczucia, które nie mogą istnieć między sobą.

Wielka moc

Uczucia ludzi są w stanie wiele, ponieważ ludzie umierają, wykonują wyczyny, miłość inspiruje i daje życie. Jedna osoba może coś kochać, a inna nienawidzi go i na odwrót. Miłość daje skrzydła, nienawiść dodaje sił. Osoba kochająca, zdolna do wielu i nienawidząca jeszcze więcej. Uczucia są tak kuszące, że po prostu niemożliwe jest wyrwanie się ze swoich kajdan, dlatego miłość i nienawiść wypełniają nasze życie i zależy tylko od nas samych dla nas, będzie to przebaczająca miłość lub niszczenie nienawiści.