Współczesne panie już nie wierzą, że muszą usiąść przy oknie i czekać na swoje przeznaczenie, dziś same wchodzą w rachubę, wzywając do pomocy przy projektowaniu, kosmetyce i perfumerii. A niektórzy szukają specjalnego podejścia, odwołującego się do starożytnej wiedzy, takiej jak sztuka feng shui. Pozwól nam i nie pozostaniemy w tyle i otwórzmy prawdziwy sezon łowiecki dla mężczyzn, a ta broń będzie chińską filozofią, której główną ideą jest zharmonizowanie przepływu qi (pozytywnej energii).

Feng Shui w sypialni

Rezultatem poszukiwań idealnego mężczyzny będzie jego wizyta w twojej sypialni, oznacza to, że musisz zrobić wszystko, aby ci w nim wygodnie. Feng Shui zobowiązuje się mieć łóżko tak, aby był swobodny dostęp z obu stron. A najlepsze jest to, że jego zagłówek wygląda w kierunku okna, co zapewni swobodny przepływ energii miłości, a także uratuje cię przed samotność .

Spójrz na prawy róg, najdalszy od wejścia do pokoju. Ten "zakochany kącik", i aby to zadziałało, konieczne jest zorganizowanie tutaj idei idealnego człowieka, a także zawsze utrzymywać czystość. Na przykład, jeśli chcesz dostać mól książkowy, to po prostu musi być kilka książek. I w żadnym wypadku nie przechowuj przedmiotów w pokoju, które będą przypominać o minionych rozczarowaniach.

Jak się ubrać?

Feng Shui, a także o wygląd mogą dać ciekawe rekomendacje. Na przykład, jeśli nie chcesz od mężczyzny tyle ciepła i chcesz założyć rodzinę, jak chcesz znaleźć namiętnego kochanka, to bądź ostrożniejsza w kwestii butów. Zaangażowanie męskiego instynktu prokreacji pomoże obudzić buty ze skóry krokodyla lub węża. Naturalny materiał jest oczywiście lepszy, ale odpowiednia jest również imitacja.

Jeśli marzysz o znalezieniu bratniej duszy, wrzuć do torebki mały szklany kryształ i nie wychodź bez niego.

Umeblowanie i kolory w domu

Jeśli już możesz pochwalić się związkami, ale wcale nie przeciwko ich umocnieniu lub przeniesieniu na inny poziom, zdobądź bukiet piwonii lub powiesić obraz, w którym zostaną przedstawione. Według feng shui Te piękne kwiaty mają interesującą zdolność przyciągania miłości. Mogą również pomóc w przyciąganiu bogactwa do domu, co może również pomóc w umacnianiu relacji. Jeśli wciąż jesteś sam, a potem na zdjęciach z piwoniami, nie jest źle dodawać zdjęcia tulipanów - symbol mężczyzny. I pamiętaj, aby usunąć z domu zdjęcia, na których malowane są pojedyncze kwiaty, zawiesić zamiast nich, co wyraża ideę wzajemnej miłości.

Wiele mieszkań po prostu nie może pozwolić sobie na męską energię, ponieważ jest zbyt wiele kobiet. Dlatego należy pozbyć się jego nadmiaru, usuwając z serca kobiety dodatkowe posągi, wazony, ramki ze zdjęciami i inne urocze maleństwa.

Również w twoim domu nie powinno być rzeczy, których nie potrzebujesz. Stare miękkie zabawki, nieużywana elektronika, dokumenty, ubrania, które nie cieszą się od dłuższego czasu - wszystko jest na składowisku, ponieważ takie rzeczy mogą powstrzymywać negatywną energię, która jest zupełnie niepotrzebna.

polować na mężczyzn przez feng shui1

Aby zachęcić partnera do burzliwej namiętności, połóż na łóżku czerwoną narzutę. Feng Shui uważa ten kolor za ucieleśnienie miłości i szczęścia. A żeby wabić mężczyznę, zapalaj codziennie wieczorem czerwoną świecę w salonie i słuchaj przyjemnej muzyki bez słów, tak aby nie narzucała pewnego ciągu myśli.

A jednak Feng Shui radzi łatwiej traktować te małe rzeczy. Jeśli spotkasz interesującego mężczyznę, nie zwracaj uwagi na fakt, że nie jesteś na wojennej farbie, przyjmij z wdzięcznością okazaną szansę. I pamiętajcie: "wypadki nie są przypadkowe", dlatego nie obciążajcie drobiazgów i żyjcie dla przyjemności.