Cała płeć piękna chce lubić mężczyzn. Nie oznacza to, że kobiety chcą, aby mężczyźni żądali od nich czegoś nieprzyzwoitego. Nie, seksowne kobiety nigdy nie będą wulgarne ani przystępne. Seksowne kobiety stają się przedmiotem podziwu, pożądania, towarzyszą im spojrzenia, po których następują komplementy. Seksualność kobiety osiąga się przez stosowanie wyraźnych truizmów psychologii seksualności.

Psychologia seksualności

Po raz pierwszy Freud mówił o tym nieskromnym temacie. Jego zdaniem seksualność decyduje o podstawach życia i psychologii jako takiej. Zidentyfikował także związek między typem osobowości a punktami erogennymi, odzwierciedlając to w swoich esejach psychologia seksualności . Był w stanie zbudować typologię ludzi, zwaną "Psychologią systemu wektorowego". Zidentyfikował pewne tajemnice seksualności, w szczególności osiem stref związanych z śluzowymi układami ciała. Strefy te są głównymi wyznacznikami seksualności.

Freudowska psychologia seksualności definiuje cztery niższe i cztery górne strefy, co oznacza rodzaj seksualności:

  1. Niższe strefy: cewka moczowa, odbyt, muskulatura, skóra.
  2. Strefy górne: dźwiękowe, wzrokowe, ustne, węchowe.

Znajomość tej typologii pomoże wszystkim przewidzieć zachowania seksualne partnera i ustalić, czy jest on odpowiedni dla Ciebie.

Ważne jest również, aby pamiętać, że niższe strefy są odpowiedzialne za uczucia, pragnienia, pasja i miłość . Każda kobieta ma naturalną seksualność, ale wielu chciałoby, aby ta seksualność miała większą manifestację. Dlatego starają się na różne sposoby, aby znaleźć więcej informacji na temat rozwoju seksualności i korzystać ze sprawdzonych technik.

Rozwój kobiecej seksualności

Każda kobieta musi pamiętać kilka wskazówek na ten temat:

  1. Kobieta powinna być zadbana, dobrze ubrana. Pani, która uwielbia się umiejętnie podkreśla piękno postaci, rozwój seksualności ukrywa niedociągnięcia.
  2. Kobieta jest elegancka i nawet w niedoskonałych formach ma piękny chód, jeśli patrzy na siebie i idzie na siłownię.
  3. Pani powinna być zawsze tajemnicza i interesująca (powiedzmy, że inteligencja kobiet o wspaniałym wyglądzie jest bardzo seksowna).
  4. Kobieta jest jak seksowna lwica - chce być pożądana, a przemyślenia na jej temat sprawiają, że jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Pamiętaj, że musisz rozwijać seksualność w sobie. I do tego przede wszystkim każda kobieta potrzebuje być w stanie kochać siebie i szanuj swoją godność.