Jak podano w tytule słynnej książki - pochodzą one z Marsa, a my jesteśmy z Wenus. Tak różne, że czasami się gubisz i nie wiesz, z czym rozmawiać. Pytając, jak nauczyć się komunikować z mężczyznami, przede wszystkim trzeba się nimi zainteresować.

Aby być atrakcyjnym dla rozmówcy, musisz być atrakcyjny dla siebie. Spójrz na siebie: jak twój wygląd koresponduje z wewnętrznym światem? Musisz żyć w harmonii z samym sobą, musisz być wygodny. Podoba się lub nie, ale mężczyźni kochają swoimi oczami. Zadbaj o to, aby zawsze wyglądała na dobrze zadbaną, kobiecą i seksowną.

Musisz mieć jakieś zainteresowania, hobby, hobby. Szare codzienne życie przyciąga małych ludzi. Wolą jasne kobiety żyjące "w pełni". Znajdź lekcję dla siebie. Może to być taniec, śpiew, pływanie, regularne wizyty na siłowni - wszystko. Najważniejsze jest to, że masz o czym rozmawiać, nauczyć się wzbudzać zainteresowanie swoją osobą.

Jeśli mężczyzna nie chce się komunikować, oznacza to, że coś przegapiłeś, albo po prostu nie jest jednym z tych, dla których powinieneś poświęcić swój czas. Ogólne wskazówki dotyczące udanej rozmowy z płcią przeciwną wyglądają tak:

  • nie zapominaj o zewnętrznej atrakcyjności;
  • być otwartym na komunikację;
  • naturalność w twoim zachowaniu jest bardzo ważna;
  • uśmiechnij się i bądź szczery;
  • bądź ciekawy, zawsze masz kilka niezwykłych historii;
  • upiększyć (wszyscy to robią), ale nie dajcie się zwieść;
  • nie mów o swoim byłym chłopaku i przeszłych relacjach;
  • nie "ładuj" człowieka negatywnymi i bezsensownymi rozmowami;
  • nie bądź zbyt rozmowny;
  • więcej pytaj i słuchaj.

Jak komunikować się z osobą rozwiedzioną?

W kwestii sposobu porozumiewania się z rozwiedzionym mężczyzną musisz odnotować kilka ważnych punktów. Ten człowiek ma doświadczenie życia rodzinnego, wie, co może być kobietą przed ślubem i potem. Innymi słowy, ten człowiek "przeskanuje cię" oczyma, sprawdź siłę i poczekaj na lewę. Jeśli masz coś do ukrycia, trudno będzie to ukryć. Zastanów się, zanim kłamiesz i podrzucisz. Nie będzie tolerował żadnego pozoru.

Jak komunikować się z bogatym człowiekiem?

Jak komunikować się z człowiekiem z pieniędzmi, jeśli lubisz nie tylko portfel, ale i siebie? Tutaj powinieneś pokazać powściągliwość, ale nie ściskaj. Bądź pokorny, ale nie rezygnuj z prezentów. Bądź niezależny i jednocześnie słaby.

Jeśli dążysz do osiągnięcia celu, jakim jest "rozpuszczenie" go w coś, to bądź gotów zapłacić za to wysoką cenę. Współcześni zamożni ludzie, stwardnieni doświadczeniem, nie pozwolą się wykorzystać. Nikt nie będzie chciał być dla kogoś dodatkiem surowcowym. Bądź ostrożny.

Kolejną kwestią, którą należy się zająć, jest to, jak komunikować się ze starszymi mężczyznami? W tym przypadku twoje motto powinno brzmieć: "Więcej naiwności, dziecinna bezpośredniość, pozytywne jak nauczyć się komunikować z mężczyznami emocje i odważna, szczera seksualność. " Problemy, które istnieją w twoim życiu, na pewno pomogą rozwiązać. Nie zawieszaj wszystkiego naraz. W komunikacji, okazuj szacunek, podziwiaj jego mądrość. Niech poczuje, że potrzebujesz jego ochrony i opieki. Dorosły człowiek jest gotowy dać temu kobietę, ale w zamian potrzebuje "łyka" młodości, beztroski i namiętności.

Zdolność do komunikowania się z mężczyznami wiąże się z doświadczeniem. Jeśli wykazać nieufność, zamknąć się i ukryć, nie można mówić o żadnym doświadczeniu. Nikt nie jest odporny na błędy, nie musisz się bać życia. Obawy ograniczają nasze możliwości. Osoba niepełnosprawna jest niepełnosprawna, dlatego należy pozbyć się lęków. Pamiętaj, że kompleksy zakłócają normalną komunikację. Pracuj nad ich wyeliminowaniem.