Romantyczny postawy nie zawsze przynoszą radość, czasami również powodują ból. Jak przetrwać, jeśli facet rzucił - z takim problemem, niestety, dziewczyny nie są tak rzadkie. Zalecenia ekspertów mogą pomóc w tej sytuacji.

Porada psychologa: jak przetrwać sytuację, gdy facet odszedł?

  1. Nie zamykaj się. Spotkaj się z przyjaciółmi, znajdź nowe ciekawe hobby, zanurz się w pracy, spędzaj więcej czasu z rodziną, poświęć czas wolny na towarzyskość.
  2. Nie zaglądaj w siebie. Tak, nie jesteście idealni, ale to nie dlatego jesteście porzuceni. Dla kogoś z pewnością staniesz się gwiazdą przewodnią, będziesz zadbany i ceniony, czekasz na to i ciągle przypominasz, że tak będzie.
  3. Spróbuj porozmawiać z byłym kochankiem, aby zrozumieć, dlaczego nastąpiła separacja. Nadal możesz być w stanie go zwrócić.
  4. Rozejrzyj się, doceń otaczających cię mężczyzn. Może już czekasz na nową miłość, której wcześniej nie zauważyłeś i tym razem będzie prawdziwa i szczęśliwa. Po prostu pozwól jej w życiu.
  5. Uważaj wreszcie na siebie. Masz dużo wolnego czasu, więc warto poświęcić na poprawę samooceny. Zaktualizuj swoją garderobę, fryzurę, zrób sobie tatuaż, o którym marzyłeś od dawna, ale który twój chłopak cię zakazał.
  6. rzucił kolesiem, jak przetrwać

Jak przetrwać separację, jeśli facet oszukał, wykorzystał i porzucił?

Niezależnie od tego, jak strasznie to zabrzmi, sytuacja może być jeszcze bardziej nieprzyjemna, gdy w ogóle nie ma odpowiedzi od faceta. uczucia a on cię oszukał. Ale w tym samym czasie użyłem na przykład mieszkania w twoim mieszkaniu i wyciągnąłem od ciebie pieniądze. W tym przypadku odpowiedź na pytanie, jak przetrwać separację, kiedy facet odszedł, może być tylko jeden: zapomnij o tym. Ale zwróć uwagę na przyszłość, aby nie być tak ufnym i nie spieszyć się ze swoimi uczuciami, nie wiedząc o tej osobie przynajmniej minimalnej ilości informacji.