Mężczyźni ciągle wyśmiewają się z pragnienia dziewcząt, aby znaleźć księcia, ale oni sami lubią spekulować na temat cech i zasad tej kobiety, marzyć o tym, co jest dobrą gospodynią, zręczną kochanka i troskliwa matka. Oczywiście, w tym przypadku, mówiąc o nierealności znalezienia ideału ze wszystkich stron, małżonkowie są pilnie stłumieni.

Prawdziwa kobieta, czym ona jest?

Kto jest godny takiej wysokiej rangi: matka siedmiorga dzieci, odnosząca sukcesy kobieta biznesu lub zwycięzca konkursów piękności? A może za to na pewno trzeba osiągnąć znakomite wyniki w sporcie lub obronić stopień doktora fizyki jądrowej? Jeśli słuchasz indywidualnych mężczyzn, prawdziwa kobieta jest po prostu zobowiązana do połączenia wszystkich tych znaków. W rzeczywistości to oczywiście nie występuje, więc kryteria muszą zostać poddane przeglądowi, w wyniku czego istnieją tylko dwa podstawowe parametry: barszcz i dobra liczba.

A ponieważ przedstawiciele silniejszego seksu nie potrafią jednoznacznie powiedzieć, kim jest prawdziwa kobieta, musicie wymyślić zasady dla tak wybitnych kobiet. osobowości . Magazyny dla kobiet nie zawsze są również gotowe do zrozumiałej interpretacji tej złożonej koncepcji. Niektórzy donoszą, że prawdziwa kobieta zachowuje się jak królowa, dlatego ludzie są ułożeni w stosy, a wszystkie kaprysy spełniane są na tej samej mentalnej prośbie do Wszechświata. Inni mówią o nieważącej florze atrakcyjności, którą może posiadać nawet zwykła dama.

Okazuje się, że konkretne cechy, które prawdziwa kobieta powinna mieć w przyrodzie, nie istnieją, a każda taka osoba może nosić taki tytuł, ale tylko jej ukochany człowiek może ją wynagrodzić. Ponieważ, bez względu na to, jak Emancypowana Dama odpoczywa, wszyscy chcą ciepła. Ale aby go zdobyć, musisz spróbować sam, aby stać się idealnym partnerem dla partnera, który każdy chce ustawić jako przykład. I tutaj jest rozsądne pytanie o rozwój kariery. Ironia polega na tym, że aby uzyskać status prawdziwej kobiety, absolutnie nie jest konieczne, aby zdobyć szczyt sfery biznesowej. Tutaj doradcy z czasopism kobiecych mają rację, mówiąc o potrzebie myślenia o własnych potrzebach. Istnieje pragnienie angażowania się wyłącznie w rodzinę, bycia prawdziwą kobietą i tworzenia komfortu, nie zapominając o pozostaniu interesującym (nie tylko fizycznym) dla swojego męża. A jeśli możliwość samorealizacji jest postrzegana przy zastosowaniu profesjonalnej doskonałości, to opanuj sztukę równoważenia rodziny i pracy, bez utraty kropli twojej prawdziwej kobiecości.