Przy okazji poligamiczności mężczyzn można spierać się na wieki, ale fakt, że są sytuacje, gdy mąż poślubiony kocha kochankę, jest faktem. Oczywiście takich sytuacji nie można nazwać prostymi, ponieważ każda strona takiego relacje powstają własne doświadczenia i problemy.

Znaki, że zakochany mężczyzna zakochał się w zamężnej kobiecie

Jeśli człowiek nie jest zawodowym szpiegiem, to nawet z silnym pragnieniem nie może ukryć obecności rodziny.

Jak zachowuje się kochający mąż:

  1. Człowiek, który jest w związku małżeńskim, nie może sobie pozwolić na swobodę zachowania, więc publicznie wybiera taktykę umiaru. Będzie próbował ograniczyć się do komunikowania z przedmiotem uwielbienia, ale takie usunięcie będzie oczywiste i podejrzane.
  2. W relacjach między małżonkami często pojawia się jakieś niedopowiedzenie i oszustwo. W rezultacie prowadzi to do podejrzeń i skandali.
  3. Jeśli ma się romans z żonatym mężczyzną i zamężną kobietą, to starają się ukryć związek, więc rzadko wychodzą do publicznej wiadomości. Wycieczki w restauracjach zastępuje się obiadem w domu, oglądaniem telewizji itp.
  4. Nawet z wielką chęcią spędzenia mnóstwa czasu ze swoją kochanką, mężczyzna nie będzie w stanie tego zrobić, ponieważ musi spędzić wszystkie weekendy i święta z rodziną.
  5. Komunikacja odbywa się głównie za pośrednictwem korespondencji, a jeszcze bardziej rano, kiedy jest w pracy. Podczas rozmów telefonicznych mężczyzna, który często jest żonaty, albo nie odpowiada, albo robi to tak sucho, jak to tylko możliwe.
  6. Kwiaty i prezenty, które człowiek daje rzadko, ponieważ w większości rodzin kobieta wie o zarobkach mężczyzny, więc częste wydatki będą wyglądać podejrzanie.

Zachowanie zakochanego mężczyzny można przeczytać objawy niewerbalne , która jest trudna do kontrolowania. Kiedy obiekt adoracji jest widoczny, próbuje go nie stracić z oczu. Będąc obok ukochanej kobiety, człowiek nieświadomie dąży do pojawienia się wyżej, więc wyprostowuje się. Podekscytowanie objawia się wzrostem pocenia się, nerwowym skurczeniem ubrań itp.

Żona może również łatwo ustalić istnienie związku z mężem na boku, ponieważ gra na dwóch frontach nie jest łatwa. Mężczyzna zachowuje się dziwnie, często spóźnia się z pracy, podróżuje służbowo i spędza czas z przyjaciółmi. W komunikacji okazuje nerwowość, ponieważ istnieje obawa zdradzenia samego siebie.