Teraz czas na poznanie swoich przyjaciół, ale jak się zachować, aby pierwsze spotkanie i dalsza komunikacja przyniosły tylko pozytywne emocje. Może powinieneś flirtować, bo w ten sposób jest szansa zadowolić wszystkich facetów, czy musisz zachować dystans?

Ważna część życia

Musisz zrozumieć, że dla wielu facetów, przyjaciele są ważniejsi niż dziewczyny, zwłaszcza, że ​​spotykają się nie tak długo. Z nim łączy go znacznie łatwiejsze pożegnanie z tobą niż z przyjacielem, z którym przyjaźni się od dzieciństwa. Jeśli naprawdę podoba ci się ten facet, spróbuj wybrać właściwe zachowanie i znaleźć wspólny język ze swoimi przyjaciółmi, ponieważ ich opinia wiele będzie znaczyła.

Czy można flirtować z przyjaciółmi swojego chłopaka?

Ta sytuacja jest niejednoznaczna, a wynik takiego flirtu może być inny. Jeśli nie przesadzisz, wtedy łatwy flirt spowoduje, że ukochany poprawi zazdrość to znaczy, że zobaczy, że lubi swoich przyjaciół, co oznacza, że ​​dokonał właściwego wyboru. Zasadniczo, na poważnie taki flirt nie zostanie zauważony, więc nie daj się ponieść emocjom i lepiej flirtuj ze swoim chłopakiem. Ale z drugiej strony takie zachowanie może spowodować zupełnie inną reakcję. Umiłowany pomyśli, że jeśli potrafisz flirtować z przyjaciółmi w jego oczach, to co robisz podczas jego nieobecności i czy kończy się zwykłym flirtowaniem? Dlatego najlepiej odłożyć na bok kokieterię i próbować budować komunikację ze swoimi przyjaciółmi bez flirtu. Przyjaciele faceta powinni cię szanować i doceniać, a nie zakochać się w uszach.

Jak się zachować?

Trzeba wybrać właściwy schemat postępowania, aby twój ukochany był z ciebie dumny i jest przekonany o słuszności swojej decyzji.

  1. Zachowaj odległość . Wiele dziewcząt z pierwszych minut znajomości stara się zrobić wszystko, aby towarzystwo faceta stało się "jego własnym w planszy". Z zewnątrz będzie wyglądać dziwnie i zabawnie, a osiągniesz zupełnie odwrotne wyniki.
  2. Nie kłóć się z nikim . Wiele dziewcząt z jakiegoś powodu jest pewna, że ​​w każdym konflikcie, w którym będą uczestniczyć jego przyjaciele, on oczywiście stanie po ich stronie. Ale najlepiej nie testować losu i nie robić z kimkolwiek kłótni, ponieważ twoim zadaniem jest zawieranie przyjaźni, a nie kłótnia.
  3. Bądź sobą . Każda gra publiczna jest zawsze widoczna i prędzej czy później będziesz podejrzany o bycie fałszywym. Dlatego pozostań sobą, tylko w ten sposób, możesz być szczery i zademonstrować wszystkie swoje pozytywne aspekty. Jeśli nie podoba ci się ta firma, to najlepiej zostaw ją grzecznie i spokojnie, a nie mów wszystkim, czym naprawdę są i co o nich myślisz. Nie trzeba komunikować się ze swoimi przyjaciółmi, jeśli w ogóle cię nie lubią, ale powód musi być obiektywny.
  4. Nie bądź zazdrosny o swoich przyjaciół . Jeśli idziesz na spacer w towarzystwie przyjaciół, pamiętaj, że nie jest on zobowiązany spędzać z tobą przez cały czas. Oczywiście, weźmie on pod uwagę fakt, że jesteś obok niego, ale on też nie musi być na "smyczy". Dlatego twoja zazdrość będzie zupełnie nieodpowiednia i najprawdopodobniej doprowadzi do skandalu, a nie zabawy.
  5. Czy można flirtować z przyjaciółmi wybranego?
  6. Pierwsze wrażenie . Pamiętaj, że nie będziesz miał drugiej szansy na pokazanie się, więc nigdy nie wyrażaj swojego "fi" bardzo głośno. Na przykład nie podoba ci się miejsce, do którego poszedłeś lub muzyka, którą słuchają jego przyjaciele. Będziesz w centrum uwagi tylko przez kilka minut, wtedy wszystko będzie załatwiane w zwykłych przypadkach, a ty będziesz pasował albo nie.

Przyjaciele wybranej osoby po spotkaniu powinni zrozumieć, że nie złamiecie ich firmy w żaden sposób i nie popsujecie komunia . Musisz stać się ozdobą tego "hangouta". Oczywiście, po raz pierwszy to nie działa, ale pierwszy krok do osiągnięcia celu jest wykonywany.