Czy wiesz, czym jest prawdziwy kobiecy orgazm? Jakie są jego przejawy? Jaki jest szczyt przyjemności seksualnej? Nie spiesz się, by odpowiedzieć - gdyby wszystko było tak proste, ludzie straciliby zainteresowanie intymnością. Niektórzy twierdzą, że orgazm jako taki nie istnieje, inni mówią, że tak się dzieje - ale nie musieli tego odczuwać. Tylko kilka kobiet z pewnością może powiedzieć, że tak, orgazm ma miejsce i wielokrotnie udało się go przetestować!

Istnieje kilka rodzajów kobiecego orgazmu, każdy z nich ma wyjątkowe, żywe i zapadające w pamięć doznania. Jednak najsilniejszy orgazm kobiecy to squirting. Czym jest naprawdę i czym różni się od innych? Zrozummy ten tajemniczy proces żeński razem.

Rodzaje kobiecych orgazmów

Orgazm łechtaczki

Orgazm łechtaczki jest jednym z najczęstszych i najszybciej osiągalnych typów kobiecego orgazmu. Można to osiągnąć zarówno niezależnie, stymulując łechtaczkę środkowym palcem, jak i podczas stosunku seksualnego z mężczyzną. Aby to zrobić, wystarczy zrelaksować się i pozwolić partnerowi na zaspokojenie Twoich potrzeb, pieszcząc łechtaczkę językiem, palcem lub głową penisa - według własnego uznania.

Orgazm pochwowy

Orgazm pochwowy jest wystarczająco silnym uczuciem, mianowicie jego osiągnięcie jest dla mężczyzn znakiem, że partner jest całkowicie usatysfakcjonowany. Kobieta z reguły osiąga ją szybkimi ruchami członka, niezależnie od jego długości, grubości i innych parametrów. Uzyskanie orgazmu dla kobiety nie jest więc wcale trudne, konieczne jest jedynie całkowite odprężenie i podążanie za pragnieniami ciała.

Macicy orgazm

Kobiecy orgazm jest bezpośrednim obaleniem faktu, że "rozmiar nie jest najważniejszy", ponieważ aby osiągnąć taką przyjemność, seksualny członek partnera musi dotrzeć do macicy w czasie stosunku, który nie jest dla wszystkich. Częsty kontakt głowy penisa z macicą powoduje konwulsyjne drżenie i skurcze mięśni, w wyniku czego kobieta trzęsie się i wydaje jęk rozkoszy, czyli otrzymuje ten orgazm macicy. W niektórych przypadkach przyjemność się powtarza. Częstotliwość orgazmu kobiety podczas stosunku może wzrosnąć do trzech lub czterech razy, z dodatkową stymulacją łechtaczki.

Jet orgasm (squirting)

Pomimo tego, że wszystkie rodzaje orgazmów wywołują jasne i wyjątkowe doznania, orgazm jet jest najsilniejszy. Nazywa się to szczytem przyjemności, o którym dyskutują strony trąbek i myślicieli kobiecych. Na pewno trzeba było natknąć się nieraz na tajemniczy wyraz - "squirting". Czy udało ci się uzyskać orgazm?

Cecha jet orgazmu

Silna orgazm dziewczyny

Czym jest kobiecy orgazm? Jest to stosunek płciowy, kończący się wytryskiem kobiecym, w momencie, w którym z pochwy wypływa strumień płynu. Wiele dziewcząt, które po raz pierwszy musiały doświadczyć tej przyjemności, jest zdezorientowanych, a nawet obawia się tego, co się dzieje, ale na próżno! Dla większości mężczyzn, squirt jest jedynym prawdziwym dowodem na to, że partner naprawdę przeżył ten orgazm, a nie tylko udawał.

Oczywiście są też nieoświeceni ludzie - na forach kobiecych często pojawiają się pytania o to, jak udowodnić partnerowi, że uwalnianie dużych ilości płynów z pochwy nie jest oddawaniem moczu, ale silnym orgazmem kobiecym! Jeśli taki los spotkał cię, nie zniechęcaj się, potraktuj swojego kochanka w szczegółowym filmie i opisie squirtingu, a dla większej pewności, zasugeruj przeczytanie tego artykułu.

Jak doświadczyć orgazmu jet?

Testowanie silnego orgazmu kobiecego charakteru pochwy lub macicy jest znacznie łatwiejsze niż osiągnięcie erupcji kobiecego nektaru, ale wierz w słowo - warto! Ekstazy wywołanej przez ten rodzaj orgazmu nie można porównać z niczym - możesz latać do nieba, ponieważ pisarze kobiecych powieści obiecywają i jęczą z przyjemnością nie gorszą niż jakakolwiek gwiazda porno.

Uzyskanie kobiecego orgazmu może wynikać z prawidłowej stymulacji punktu G, ale dodatkowo konieczne będzie użycie łechtaczki i całego ciała. Warto zacząć od gry wstępnej, dzięki której będziesz mogła zostać pobudzona i dostroić się do właściwej fali. Wszystko powinno nastąpić mimowolnie. Kiedy poczujesz pragnienie, pozwól partnerowi przeniknąć do środka wskaźnikiem lub środkowym palcem, aby stymulować punkt G. Jego ruchy powinny być częste i intensywne. Twoim zadaniem jest teraz pieścić łechtaczkę. Następnie przejdź do stosunku seksualnego - wybierz pozycję najbardziej odpowiednią do kontaktu penisa z czubkiem pochwy, ponieważ tam znajduje się cenny punkt G. Z reguły jest to pozycja, w której mężczyzna penetruje cię od tyłu lub jest na górze. Jeśli pozycja "człowiek z góry" pasuje ci lepiej - połóż dużą poduszkę pod biodrami, to pozwoli ci wybrać najbardziej odpowiednie tempo i rytm.

Podczas stosunku, nadal pieszcz łechtaczkę, lub pozwól partnerowi to zrobić. Wkrótce poczujesz zbliżający się orgazm. Będzie pożądanie jak podczas oddawania moczu, ale nie próbuj się powstrzymywać - płyn, który zaczyna wydzielać się z pochwy, nie jest moczem, ale wytryskiem. Często ma słodko-cierpki zapach, chociaż niektórych zapachów nie obserwuje się wcale. Temu dziwnemu procesowi towarzyszą prawdziwie boskie odczucia, po których na pewno nie będziecie wątpić w istnienie seksualnej satysfakcji.

Czas trwania kobiecego orgazmu zależy bezpośrednio od siły jego manifestacji. Orgazmowi strumieniowemu towarzyszy często orgazm - od razu z kilkoma napięciami przyjemności, podczas których kobieta z reguły traci kontrolę nad sobą i daje sobie przyjemność.

Silny orgazm dziewczyny jest główną nagrodą dla jej partnera. Silna orgazm dziewczyny W przeciwieństwie do ogólnie przyjętej opinii, mężczyźni nie mają tendencji do opiekowania się w łóżku tylko dla własnej przyjemności. Większość przedstawicieli silniejszego seksu bardzo się martwi, jeśli ich partner jest niezadowolony.

Nadal zastanawiasz się, jak doświadczyć kobiecego orgazmu? Eksperymentuj, badaj swoje ciało, bądź szczera z partnerem i nie zapominaj o emocjonalnym nastroju. Czasami przyczyną niezadowolenia seksualnego nie są cechy fizyczne, ale stan moralny, w którym jesteście w czasie intymnych związków. Pozbądź się zakłopotania, wybierz komfortowe otoczenie dla siebie i czerp przyjemność z radości z miłości.