W obliczu zjawiska squirtingu po raz pierwszy wiele kobiet jest nieprzyjemnie zaskoczonych, biorąc pod uwagę, co się z nimi stało, jako mimowolne wydzielanie moczu. W rzeczywistości ten płyn jest tajemnicą gruczołów płciowych i nie ma związku z moczem, więc nie powinieneś się wstydzić tego zjawiska. Szczególnie atrakcyjna dla kobiecego squirowania jest fakt, że często łączy się z bardzo silnym orgazmem, a większość mężczyzn reaguje tylko na swoją kochankę. Ale nie wszystko jest takie proste, squirting - występuje tak często i częściej wiąże się z fizjologicznymi cechami kobiety niż z wyjątkowymi wysiłkami partnera. To prawda, że ​​jeśli kobieta jest zdolna do orgazmu, to partner musi wiedzieć, jak doprowadzić ją do obrzmienia, ponieważ stymulacja tego, co dzieje się podczas normalnego stosunku płciowego, nie wystarczy.

Technika kobiecej obsikiwania

Z reguły orgazm kobiecy podczas squirowania charakteryzuje się silniejszymi odczuciami, prawdopodobnie z tego powodu, że do uzyskania tego efektu wymagana jest bardziej aktywna stymulacja. Technika squirting polega na masowaniu wewnętrznej ściany pochwy. Przydatne będzie także wykonywanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie pochwy, kegla, jak się je nazywa. Poprawi to krążenie krwi, zwiększy czułość i pozwoli kontrolować stosunek seksualny, aby uzyskać silniejszy orgazm. Ale z powrotem do masażu, są dwa sposoby, aby to zrobić, aby osiągnąć wytrysk:

  1. Pierwsza metoda nazywana jest również techniką wabika. Polega ona na wprowadzeniu dwóch palców do pochwy (należy to zrobić dłonią do góry) i wykonując kuszące ruchy, zginając palce do dłoni. Co więcej, przednia ściana pochwy powinna być powolna i rytmiczna. Aby uzyskać dodatkową stymulację, użyj kciuka, masując ten sam obszar na zewnątrz.
  2. Drugi sposób obejmuje te same etapy, jedynie ruch powinien być okrągły. Ważne jest, aby podczas naciskania palcami na ścianę pochwy.

Możesz nauczyć się sztuki squirting podczas masturbacji. W takim przypadku nie należy zapominać o dodatkowej stymulacji łechtaczki, którą można wytworzyć za pomocą innej ręki lub wibratora. Często nie można osiągnąć efektu z powodu nadmiernego ograniczenia, więc powinieneś postarać się zrelaksować jak najlepiej. Może to pomóc w ciepłej kąpieli z ulubionych olejków eterycznych.