Damskie buty bardzo szybko weszły w świat mody i stały się dość popularne. Dziś mogą być butami nie tylko do wychowania fizycznego lub pikniku, ale także do chodzenia z przyjaciółmi, a nawet imprez. Jakie sneakersy są teraz modne? Spróbujmy to z Tobą zrozumieć.

Modne trampki dla dziewczynek

Jeśli w ubiegłym wieku buty były uważane za buty wyłącznie męskie, dziś są bardzo popularne wśród płci pięknej. Współcześni projektanci mody dokładają wszelkich starań, aby uczynić z nich nie tylko praktyczne, ale i stylowe buty.

Najczęściej modne sneakersy damskie mają jasny design. W nowym sezonie na wybiegach można zobaczyć modele wykonane zarówno w sportowym stylu, jak i bardziej eleganckie, z różnymi haftami, błyszczącymi dżetów i oryginalnymi aplikacjami. Szczególnie popularne są trampki z jaskrawymi nadrukami.

W postaci zapięć modne jest dziś stosowanie nie tylko sznurówek, ale także praktycznych klamer. Również w nowym sezonie wielu projektantów oferuje trendy wysokie trampki z futerkowym wykończeniem. W procesie produkcji butów wierzchnich należy używać zarówno naturalnych tkanin lub skór, jak i niektórych materiałów syntetycznych. Podeszwa dla modelek może być zarówno niska, jak i wysoka.

Styliści zdecydowanie zalecają kupowanie wszystkich modnych kobiet kilku oryginalnych modeli tego buta. W końcu można śmiało powiedzieć, że modne trampki na klinie lub platformie to uniwersalne buty, które zawsze będą odpowiednie przy odpowiednio dobranym stroju. Trampki w delikatnych kolorach na niskiej podeszwie są idealne dla swobodnego wyglądu. Będą w doskonałej harmonii z jeansami, spódnicami, a nawet z lekkimi sukienkami.

Jeśli Twoim głównym celem jest zwrócenie uwagi na Twoją osobę, wybierz buty sportowe w jasnych kolorach, które są ozdobione dżetami lub kolorowymi sznurowadłami.

Najmodniejsze trampki w tym roku to trampki wysokie, przeważnie w kontrastowych odcieniach. Szczególną atrakcją najnowszych kolekcji mody są również modele tego buta na obcasach. Istotne będą również trampki z mankietami: w klatce, poziome i pionowe paski lub z oryginalnym wzorem. Jeśli chodzi o miłośników kreatywności, projektanci przygotowali dla nich modele z efektem zużycia, a także opcje z nitami. Będą wyglądać wspaniale ze spódnicami o różnej długości iz sukienkami.

modne buty 1modne obuwie 2modne buty 3
modne buty 4modne buty 5modne buty 6
modne buty 7modne buty 8modne buty 9