Kapelusz jest czymś, czego nie można wykluczyć z garderoby prawdziwej fashionisty. Bardzo często kapelusz nie tylko uzupełnia obraz, ale także go tworzy, ponieważ jest kluczowym elementem stylu. Czapki 2014 roku są bardzo różne, są tu męskie modele, a także romantyczne z szerokim rondem, a modele z ostatnich dziesięcioleci wracają jeden po drugim.

Uwaga męska

W nowoczesnym świecie feministycznym linie między mężczyzną a kobietą zacierają się, a trendy w modzie oferują wiele szczegółów styl unisex . Damskie czapki 2014 wyglądają jak męskie. Wiele wygląda jak kapelusze gangsterskie z początku ubiegłego wieku, wstążki są szczególnie popularne, a jeśli sam kapelusz powinien być monochromatyczny, np. Czarny, biały, brązowy lub szary, to dzięki wstążce można dodać różne kolory, takie jak różowy, granatowy, niebieski lub ciemnobrązowy. . W przypadku szczególnie stylowych i ryzykownych dziewczyn możemy zaoferować wyjątkowo stylowe kapelusze w jaskrawych kolorach 2014, na przykład czerwone, zielone lub bogate szkarłatne. Ponadto niektóre czapki mogą składać się z kilku (2 lub 3) szerokich pasów o różnych odcieniach.

Panie szczęścia

Kapelusze z szerokim rondem 2014 r. Wciąż są na topie, w końcu, jak to jest bez nich? Takie artykuły toaletowe to nie tylko świetny sposób, aby chronić się przed słońcem w upalny letni dzień na plaży, ale także jako świetny sposób na wzbogacenie swojej garderoby. Takie czapki mogą wyglądać niemal jak słomki, z wiązaniem, i mogą być pomalowane w paski w kilku kolorach, zazwyczaj takie paski są cienkie, ale można wybrać zwykły kapelusz, który będzie wyglądał wizualnie większy. Szerokość pól może być inna, może tylko nieznacznie zakryć twarz przed słońcem, a nawet zablokować w ogóle nie tylko twarz, ale także ramiona.

modne czapki 2014 1modne czapki 2014 2modne czapki 2014 3
modne nakrycia głowy 2014 4modne czapki 2014 5modne czapki 2014 6
modne czapki 2014 7modne czapki 2014 8modne nakrycia głowy 2014 9