Modny kapelusz to ważne akcesorium, które harmonijnie uzupełnia obraz i jest niewymienną ozdobą Twojego stylu. Dla wielu kobiet to coś więcej niż ubranie. Ku radości modnych kobiet w tym roku szczególnie popularne będą stylowe czapki.

Kolekcje Designer modnych damskich czapek 2013 stawiły na kobiecość i indywidualność. Rzeczywistymi stylami w tym sezonie będą futuryzm i retro. Modne czapki będą wykonane zarówno z materiałów klasycznych, jak i nietradycyjnych, takich jak futro. Przyjmiemy również jasny wystrój i oryginalne formy.

Czapki zimowe moda

Ten sezon zapewnia wspaniałe możliwości tym, którzy lubią eksperymentować z własnym stylem. Ponieważ projektanci oferują dość duży wybór modnych czapek zimowych, reprezentowanych przez różne kształty i kolory.

Modne filcowe kapelusze, takie jak znakomita Fedora i oryginalny Cloche, doskonale komponujące się zarówno z płaszczami, jak i trenczami, są szczególnie popularne w tej porze roku. Asymetryczne modele prezentowane przez projektantów na ten sezon przypadną także do gustu wielu fashionistom, a także oryginalnym modnym czapkom z dzianiny.

Futrzane czapki, prezentowane w kolekcjach Marca Jacobsa i London Temperley, są stworzone specjalnie dla miłośników, aby przyciągnąć uwagę. Oryginalne formy i różne odcienie kolorów doskonale połączą się z futrem.

W tym roku modne damskie kapelusze zdobią skórzane paski, oryginalne hafty, pióra, a także cyrkonie i kamienie. Dla lyubitelnit wyglądają nietypowo, projektanci oferują czapki w stylu kowbojskim i Gaucho.

Czapki mody 2013 1Modne czapki 2013 2Modne czapki 2013 3
Czapki mody 2013 4Modne czapki 2013 5Modne czapki 2013 6

Czapki letnie

Modne czapki letnie prezentowane są w szerokim rondem, ozdobnych kobiecych czapkach, a także w Kanote. Wielu projektantów w swoich kolekcjach przedstawiło mieszankę różnych popularnych stylów i futurystycznych materiałów.

Eleganckie czapeczki słomkowe to trend tego lata. Takie modne czapki mogą mieć zarówno naturalny odcień, jak i różnorodne kolory, które niewątpliwie wyglądają bardziej oryginalnie i nowocześnie.

Dla osób romantycznych istnieje duży wybór kapeluszy z szerokim rondem, wykonanych z filcu, słomy, o różnorodnym oryginalnym wystroju.

Modne czapki 2013 7Modne czapki 2013 8Modne czapki 2013 9
Modne czapki 2013 10Modne czapki 2013 11Modne czapki 2013 12