Elegancja, wyrafinowanie, lakonizm stały się jedną z najważniejszych cech w codziennie wiele kobiet. Jak zauważyli styliści, im bardziej zarezerwowany jest wygląd, tym bardziej jest atrakcyjny. A najbardziej prawdziwe i popularne rozwiązanie, które spełnia powyższe funkcje, w nowoczesnym stylu był angielski styl ubierania.

Angielski styl w ubraniach 1
Angielski styl w ubraniach 2

Angielski styl dla kobiet

Główną zasadą lakonicznego kierunku w damskiej garderobie jest poddanie się kobietom, uzupełnianie naturalnego piękna nutami elegancji i elegancji za pomocą rzeczy. Codzienny łuk spełnia klasyczne kanony mody, ale jednocześnie jest w stanie wyróżnić się na tle surowych i ponurych obrazów. Angielski styl w odzieży damskiej można rozpoznać dzięki następującym cechom:

  • szafa jest zawsze reprezentowana przez wyraźny i zwięzły krój. Na przykład rękawy są szyte wzdłuż prostych linii ramienia, sylwetka jest podkreślona w klatce piersiowej, talii, biodrach, ale nie obejmuje seksualności;
  • wybór kolorów jest powściągliwy, podobnie jak styl. Główne palety powściągliwego obrazu były czarno-białe, naturalne brzmienie i mieszane brązowo-beżowe barwy, głębokie nasycone kolory - zielony, niebieski, bordeaux;
  • brak wyraźnego wykończenia i wystroju. Powściągliwy łuk wyklucza ekspresyjne i masywne dekoracje. Oczywiście strój nie różni się od detali seksualnych i szczerych. Nie znajdziesz w tym kierunku długości mini, głębokich cięć, nacięć, gołych części ramienia lub pleców. Ale workowate style maxi nie są dozwolone w angielskiej modzie.
Angielski styl w ubraniach 3
Angielski styl w ubraniach 4

Klasyczny angielski styl w ubraniach

Trend w modzie nie zna czasu. Tutaj możesz zidentyfikować nie tracąc popularność elementów garderoby. Należą do nich:

  • przylegająca sukienka z długimi rękawami;
  • spódnica ołówkowa;
  • Klasyczne proste spodnie, często uzupełniane wygładzonymi dłońmi;
  • kurtka jednorzędowa z kołnierzem do spodni.

Odzież zimowa w stylu angielskim nie jest praktyczna i raczej odpowiada jedynie klimatowi Anglii. Górna szafa angielskich kobiet to trencz i surowa kurtka midi. Ciepła sukienka pozwala na mały futerkowy dekolt w formie kołnierza oraz dodatkowy rząd guzików, które nie działają w klamrze.

Angielski styl w ubraniach 5
Angielski styl w ubraniach 6
Angielski styl w ubraniach 7

Nowoczesny styl angielski w ubraniach

Obecna moda wprowadziła ostatnio pewne poprawki w klasycznym kierunku. Nowoczesny angielski styl ubioru dla dziewczynek charakteryzuje się obecnością bardziej atrakcyjnych elementów, a nawet kilku cech seksualnych. Na przykład dzisiaj popularne jest uzupełnianie surowego stylu sukienki lekką draperią, wąską spódnicą z zawyżoną talią. Prostą koszulę biurową często zastępuje się bluzką z jedwabiu lub szyfonu, którą styliści sugerują łącząc z lakonicznym spódnica-dzwonek . I zwykłe proste spodnie w tym roku są istotne w zawyżonym kroju, zwężone do dołu.

Angielski styl w ubraniach 8
Angielski styl w ubraniach 9
Angielski styl w stroju 10

Kobiecy kostium w stylu angielskim

Surowy zestaw, wpisany w nowoczesną modę, wizerunki biznesowe, wyszedł z obrazu angielskich kobiet. Połączenie tych trzech nie traciło popularności. Taki garnitur w stylu angielskim zakłada marynarkę, proste spodnie biurowe lub średniej długości spódnicę i kamizelki. Zespół-deuce odnosi również sukcesy w biznesie i codziennej modzie. Jednak dla młodych i energicznych kobiet współczesny kierunek jest bardziej aktualny. Taki wybór pasuje do przecenionego kroju spodni, zwężonych kształtów, kurtki bez boków.

Angielski styl w ubraniach 11
Angielski styl w ubraniach 12

Obuwie w stylu angielskim

Buty angielskie są zawsze praktyczne i wygodne. Najpopularniejsze były i zawsze są eleganckie. Ten wybór umożliwia zarówno zamknięcie stylu, jak i obecność otwartej pięty lub skarpety, ale w żadnym przypadku nie jednej i drugiej w tym samym czasie. Przeciwnicy projektantów wysokich obcasów oferują modne w ostatnich sezonach derby, oxford i Berg , charakteryzuje się zamkniętą formą i niską podkową. A jednak wygodne buty w stylu angielskim prezentują się w nieco romantycznym kierunku. Takie modele obejmują:

  • schludne mieszkania baletowe;
  • mokasyny.

W takim przypadku możliwy jest niewielki wystrój w postaci łuku lub małego obrzeża.

Angielski styl w stroju 13
Angielski styl w ubraniach 14
Angielski styl w ubraniach 15