"The Ellen Degeneres Show" raz po raz dowodzi spójności tytułu "najbardziej znanego i oczekiwanego" w amerykańskiej telewizji! Zwróć uwagę, że dzięki charyzmatycznemu prezenterowi telewizyjnemu poznaliśmy wiele szczegółów z życia prywatnego gwiazd oraz informacje o premierze nadchodzących najlepszych programów medialnych. Innego dnia wśród sławnych zaproszonych była Jennifer Lopez z bliźniakami - Emma i Max. Piosenkarka i aktorka nie są tylko w studiu, obecnie w Ameryce Łacińskiej krążą plotki o romansie z Alexem Rodriguezem i oczywiście fani spragnieni informacji o nowej produkcji Lopeza i uruchomieniu tanecznego show na amerykańskim kanale NBC World of Dance. Ale o wszystkim w porządku!

Кадр из ток-шоу Эллен Дедженерес

Strzał z talk show Ellen Degeneres

Сын лопес решил поиграть в прятки

Syn Lopez postanowił zagrać w chowanego

Cały program "The Ellen Degeneres Show" został zbudowany na bezpośredniej komunikacji, bliźnięta żartowały, pobłażały, a nawet wystawiły grę w chowanego! Chociaż na samym początku córka Jennifer była nieco zawstydzona, a nawet gdy tylko weszła z bratem do studia, usiadła na kolanach matki, ale jej zażenowanie szybko zmieniło się w dziecinną ciekawość.

Эмма и Макс - дети Дженнифер Лопес

Emma i Max są dziećmi Jennifer Lopez

Wróćmy do sekretów osobistego życia Jay Lo! Według 47-letniej piosenkarki, która zgodziła się na kolację z Rodriguezem, nie mogła myśleć, że rozwinie się w powieść. I wszystko zaczęło się bardzo banalnie:

Byliśmy w tym samym miejscu i jednocześnie w restauracji. Płacąc za obiad, ruszyłem w stronę wyjścia i zobaczyłem Alexa przy stole, z którym już wiedziałem. Podszedłem do niego bliżej, dotknąłem ręki mojego przyjaciela i powiedziałem: "Cześć, Alex."

Według wtajemniczonych, Rodriguez od dawna sympatyzował z Lopezem, ale nie ośmielił się dbać o zaloty! I po tym, jak Jay "zrobił pierwszy krok", był tak entuzjastycznie nastawiony, że uporczywie żartował i zapraszał na kolację. Oboje mieszkają w Los Angeles, więc spotkania stawały się coraz częstsze i bliskie!

Дженнифер Лопес
Podczas pierwszego obiadu nie pamiętam, co zamówiliśmy i zjedliśmy, pamiętam tylko, że miło spędziłem czas. Wspaniały obiad i wszystko, bez bzdur, mama nie może pozwolić sobie na spanie po pierwszej randce!

Powiedziała Jennifer kokieteryjnie.

Эллен Дедженерес и Дженнифер Лопес

Fakt, że współczucie między Lopezem i Rodriguezem jest głęboko wzajemne, od razu stał się oczywisty. Nie ukrywali się i spędzali razem dużo czasu, a wkrótce odwołali spotkania robocze i spędzili romantyczne wakacje z dala od wścibskich oczu!

Дженнифер Лопес и Алекс Родригес

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Czytaj także
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Alex Rodriguez powiedział Ellen Degeneres "kolejną" wersję randek z Jennifer Lopez
Taniec, miłość, dzieci - sens życia Jennifer Lopez!

Co powiedział Lopez o swoim nowym stworzeniu - World of Dance? Wkrótce w najlepszym czasie będzie transmitowany pokaz taneczny, w którym Jay Law będzie pełnił funkcję sędziego i producenta. Według Jennifer, jest w oczekiwaniu na sezon telewizyjny i czeka utalentowanych solistów, tancerzy, uniwersaliów, którzy mogą "oświecić serca" widzów i członków jury.

На презентации нового шоу телекомпании NBC World of Dance

Podczas prezentacji nowego programu NBC World of Dance