Jaja kurze są zawarte w diecie wielu diet - ten produkt jest bogaty w witaminy i minerały, jest łatwo trawiony, jest źródłem białka i daje uczucie sytości przez długi czas. Jednak są one dość dużo tłuszczu, więc w ich użyciu ważne jest, aby znać środek.

Dieta na gotowanych jajkach

Różne diety krótkoterminowe są bardzo popularne. Nie traktuj ich jako sposobu na pozbycie się nadwaga - w ten sposób tylko tymczasowo usuniesz płyn z ciała i treści jelit, dlatego powstaje linia pionowa. Te techniki są odpowiednie tylko po to, aby uporządkować się przed świętami.

Rozważ jedną z tych diet. Został zaprojektowany na 5 dni, może prowadzić do zanurzenia 3-4 kg. Całą codzienną dietę należy podzielić na 5-6 posiłków i jeść równomiernie przez cały dzień. Jego główne zasady to:

  • dziennie można jeść 3 jaja i 3-4 pomarańcze, pić wodę co najmniej 2 litry;
  • nic poza wyszczególnionymi produktami nie może być zjedzone;
  • gdy stan zdrowia się pogarsza, lepiej nie kontynuować diety.

Istnieje więcej łagodnych sposobów odchudzania z jajami. Opierają się na prawidłowym odżywianiu i wymagają długiego czasu normalnego jedzenia, ale wyniki są stabilne.

Jaja do odchudzania przy prawidłowym odżywianiu

Stosowanie jaj do odchudzania na śniadanie jest dość skuteczne. Pomaga wzbogacić organizm w witaminy i uzyskać wystarczająco dużo czasu, unikając niepotrzebnych przekąsek i kalorii. Rozważ przybliżoną codzienną dietę:

  1. Śniadanie : dowolne danie z jednym lub dwoma jajkami, możesz dodać pomidory, cebulę, trochę mleka.
  2. Obiad : lekka sałatka z kapusty, niskotłuszczowa zupa, kawałek pieczywa otrębowego.
  3. Przekąska : kieliszek napoju z kwaśnego mleka.
  4. Kolacja : wołowina / pierś z kurczaka / chude ryby z dodatkiem przystawki z różnych warzyw (cukinia, kapusta, kapusta, zalecane brokuły , Bułgarski pieprz, marchew i inne warzywa nieskrobiowe).

Jedząc i nie dodając niczego więcej, stracisz wagę o 1 kilogram na tydzień. Możesz jeść tak długo, jak chcesz - przyniesie to tylko korzyść twojemu ciału.