Dieta jajeczna przyciąga "fenomenalną" utratę wagi, a plotki o niej wzbudzają światową sieć. Czasami wynosi to około 20-28 kg w ciągu 4 tygodni, czyli w ciągu 28 dni. Co musisz jeść lub nie jeść, aby stracić kilogram dziennie - przeczytaj poniżej.

Zasady diety

Zacznijmy więc od przyjemnego. Podczas dieta jaj przez 4 tygodnie masz prawo jeść nieograniczoną ilość mięsa lub kurczaka (mięso nie jest tłuste, kurczak jest bez skóry) na obiad. Wasze posiłki to różnorodność owoców i warzyw, o których napiszemy poniżej.

Śniadanie codziennie - jaja i ½ owoców cytrusowych. Właściwie z tego powodu nazywali ją dietą jajeczno-pomarańczową przez 4 tygodnie.

Nieprzyjemne jest oczywiście to, że węglowodany są prawie całkowicie wykluczone, z wyjątkiem tych, które twoje ciało znajduje w owocach i warzywach. Otrzymasz nie tylko słodycze, ale także złożone węglowodany, które są zawarte w zbożach, zbożach, ziarnach, orzechach, fasoli itp.

Dieta trwa 4 tygodnie, nie można nic zmienić według własnego uznania, kompilatorzy mówią "biochemia zostanie zerwana". W końcu jesteśmy przekonani, że z powodu jaj i owoców cytrusowych na śniadanie składa się niewiarygodny metabolizm.

W dniu - trzy posiłki. Dopuszcza się sałatki z różnych warzyw (zakaz ziemniaków), można gotować, gotować, gotować dla pary. Owoce (zakaz bananów, fig, mango, winogrona, daktyle) można również przygotować na lunch lub zjeść w dowolnej innej formie w nieograniczonych ilościach.

Do tej pory, spójrzmy prawdzie w oczy, 4 tygodnie diety jaja-pomarańcza wydają się być bardzo smaczne, ale to, co trzeba zrobić bez chleba, można jakoś doświadczyć.

Menu

Teraz najbardziej ekscytujące jest menu diety z jajek na 4 tygodnie, które powinno radykalnie zmienić twój wygląd.

Jeśli chodzi o śniadanie, ustaliliśmy - codziennie 1-2 jaja (gotowane, gotowane, omlety) w połączeniu z połówką pomarańczy lub grejpfruta, ponieważ niektórzy nazywają to systemem odchudzania - 4-tygodniową dietą z jaja-grejpfruta.

Oto warianty lunchu:

 1. Owoce.
 2. Kurczak.
 3. Pomidory, 1 tost żyta i nieograniczone ilości sera o niskiej zawartości tłuszczu.
 4. Jajka na twardo z jednym rodzajem warzyw.
 5. Mięso mielone lub plastry mięsa z sałatką.
 6. Gotowane lub smażone danie rybne.
 7. Kurczak, pomidory, gotowane warzywa i cytrusy.

Te siedem rodzajów posiłków (1 punkt to jedna kolacja!) Może się zmieniać w ciągu pierwszych dwóch tygodni diety jajecznej.

Obiady w tygodniu od 1 do 2:

 1. Jajka na twardo z cytrusami, sałatka jarzynowa.
 2. Kurczak, pomidory, cytrusy.
 3. Jajka na twardo.

Te trzy warianty są do Państwa dyspozycji przez dwa tygodnie obiadu.

W trzecim tygodniu musisz przejść przez siedem dni monodiet:

 1. Każdy owoc.
 2. Wszelkie warzywa.
 3. Wszelkie owoce i warzywa.
 4. Ryby, surówka z kapusty, gotowane warzywa.
 5. Kurczak i mięso z gotowanymi warzywami.
 6. 6 i 7. Tylko jeden rodzaj owoców w ciągu jednego dnia.

Następnie ścisła dieta w czwartym tygodniu. Dozwolone jest spożywanie tylko produktów wymienionych poniżej i nie zmienianie ich w ciągu dnia:

 1. Ćwiartka gotowana z kurczaka bez skóry, tuńczyk w puszce (jest 1 puszka i bez oleju), 3 pomidory, 1 cytrus, 4 ogórki, 1 toast.
 2. 200 g mięsa mielonego, 4 ogórki, 1 grzanka, 3 pomidory, 1 owoc.
 3. 30 g twarożku, 250 g gotowanych warzyw, 1 grzanka, 1 cytrus, 2 pomidory.
 4. ½ kurczaka, 3 pomidory, 1 tosty, 1 ogórek, 1 owoc, 1 cytrus.
 5. 2 jajka na twardo, 3 pomidory, 1 pęczek sałaty, 1 cytrus.
 6. 2 piersi z kurczaka (gotowane bez skóry), 200 g twarogu, 1 grzanka, 1 łyżka. jogurt, 2 ogórki, 2 pomidory, 1 cytrus.
 7. Puszka tuńczyka bez oleju, 20 g twarożku, 250 g Dieta jajeczno-grejpfrutowa 4 tygodnie gotowane warzywa, 2 pomidory, 1 tosty, 2 ogórki, 1 cytrus.
Minusy z diety

Utrata masy ciała, jeśli tak się dzieje, jest spowodowana tylko niską zawartością kalorii i brakiem węglowodanów, a w żadnym razie nie z powodu zmian (pozytywnych!) W metabolizmie. Ponadto, w pierwszym tygodniu metabolizm boleśnie przyzwyczaja się do takiego nadmiaru cholesterolu, a serce i nerki są bardzo trudne do wytrzymania, odpowiednio, z cholesterolu i białka. Nadmiar witamina C drażni drogi moczowe, a sama dieta doprowadzi do złego stanu zdrowia i migreny.