Dieta jajeczna przez 2 tygodnie nazywana jest również "Maggi", ponieważ to ona użyła światowej sławy osobowości - Margaret Thatcher. Jajo zostało wybrane jako główny produkt, jest zasłużone, ponieważ zawiera ogromną ilość substancji przydatnych do normalnego funkcjonowania organizmu. I należy zauważyć, że jaja są najlepiej wchłaniane, gotowane na miękko.

Zasady diety jajecznej przez 2 tygodnie

Każda metoda odchudzania ma swoją własną charakterystykę, którą należy wziąć pod uwagę, aby osiągnąć pożądany rezultat. Jeśli zastosujesz się do wszystkich zasad, za 14 dni możesz stracić do 7 dodatkowych kilogramów, ale musisz wziąć pod uwagę, że wszystko zależy od początkowej wagi.

Zawiera dietę jajeczną przez 2 tygodnie:

 1. Aby organizm mógł otrzymywać ważne witaminy i minerały, konieczne jest włączenie do diety świeżej owoce i warzywa . Wyjątkiem są ziemniaki i fasola, a także banany, winogrona i inne słodkie owoce.
 2. Menu z dietą z jajek pozwala tylko na kaszę gryczaną, ale inne rodzaje zbóż są zabronione. Ponadto warto odmówić pieczenia, kiełbasek, a także masła i cukru;
 3. Aby utrzymać tkankę mięśniową podczas utraty wagi, białko musi zostać spożyte. W tym celu warto włączyć do menu mięso drobiowe i chudą wołowinę. Najlepiej jest gotować, gotować na parze lub piec.
 4. Kolejnym ważnym elementem utraty wagi jest wspieranie równowagi wodnej. W tym celu konieczne jest picie zwykłej wody, herbaty bez cukru i naparów ziołowych. Dzienna objętość wynosi 2 litry.
 5. Menu z dietą jajeczną "Maggie" musi być zbudowane w taki sposób, aby spożywać jedzenie o określonej porze, a przerwa nie powinna być dłuższa niż 4 godziny. Ostatni posiłek powinien być nie później niż 4 godziny.
 6. Nie możesz zmienić menu według swoich upodobań. Zacznij rano z pół grejpfruta lub pomarańczy.

Jeśli złamiesz co najmniej jedną z powyższych zasad, nie można uzyskać pożądanego wyniku.

Menu diety jajecznej na 2 tygodnie

Śniadanie na wszystkie 14 dni jest takie samo - pół cytrusów i dwa jajka.

Menu pierwszego tygodnia:

 1. Poniedziałek Obiad składa się z dozwolonych owoców i obiadu - porcja gotowanego mięsa.
 2. Wtorek W porze obiadowej musisz zjeść porcję gotowanej piersi. Menu kolacji: sałatka warzywna składająca się z marchwi, ogórków, pomidorów i słodkiej papryki, a także tostów, kilku jajek i pomarańczy lub pół grejpfruta.
 3. Środa W porze lunchu można zjeść niskotłuszczowy twarożek, tosty i kilka pomidorów, a na obiad - porcję mięsa.
 4. Czwartek. Na lunch owoce są dozwolone, ale menu na kolację składa się z gotowanego mięsa i sałatki z pomidorów i ogórków.
 5. Piątek W porze obiadowej trzeba zjeść dwa jajka i gotowane warzywa, a na obiad - ryby, sałatki i cytrusy.
 6. Sobota Obiad składa się z owoców i obiadu z porcji mięsa.
 7. Niedziela. Na obiad można zjeść porcję gotowanej piersi, warzyw i owoców cytrusowych. Co do obiadu, możesz tylko gotować na parze warzywa.

Menu drugiego tygodnia diety jajecznej na odchudzanie:

 1. Poniedziałek Obiad składa się z porcji gotowanego drobiu i sałatki. Na kolację wolno jeść dwa jajka, świeże warzywa i cytrusy.
 2. Wtorek Menu na lunch jest identyczne jak w poniedziałek, ale na kolację można zjeść dwa jajka i cytrusy.
 3. Środa Na lunch mięso i ogórki są dozwolone, ale kolacja jest taka sama jak we wtorek.
 4. Dieta z jajkiem na 2 tygodnie
 5. Czwartek. W porze lunchu można sobie pozwolić na gotowane warzywa, dwa jajka i niskotłuszczowy ser. Menu na kolację jest bardzo skąpe - tylko dwa jajka.
 6. Piątek Kolacja jest taka sama jak w czwartek, ale kolacja składa się z porcji ugotowanej ryby.
 7. Sobota Obiad obejmuje mięso, pomidory i cytrusy, ale na obiad można zjeść sałatkę owocową.
 8. Niedziela. Menu na lunch i kolację są takie same: gotowana pierś, gotowane na parze warzywa i cytrusy.

Główna utrata masy występuje w pierwszym tygodniu, a druga poprawia wynik. Do wagi nie powrócił ponownie, zaleca się, aby przejść do właściwego odżywiania.