Wygląda na to, że Jennifer Garner, która była po zerwaniu z Benem Affleckiem, spotkała się z nową miłością. Aktorka została zauważona na spacerze z nieznajomą.

Tylko plotka

Podczas gdy Ben Affleck zaaranżował swoje życie osobiste, po tym jak spieprzył romans z Lindsay Shukus, wszyscy żałowali swojej byłej żony Jennifer Garner. Aktorka skupiła się na edukacji trzech spadkobierców i, jak się wydawało, całkowicie przestała interesować się płcią przeciwną.

Бен Аффлек и Дженнифер Гарнер с детьми в феврале

Ben Affleck i Jennifer Garner z dziećmi w lutym

Бен Аффлек с Линдсей Шукус

Ben Affleck z Lindsay Sukus

Jednak w tym roku media doniosły, że Garner nie jest już sam, miała rzekomo chłopaka i już przedstawiła go starszemu byłemu mężowi, którego nikt nie traktował poważnie. A w świetle nowych wydarzeń na próżno ...

Na Walentynki nie jest?

Sieć ma ciekawe zdjęcia zrobione w niedzielny poranek. Paparazzi schwytał 45-letnią Jen podczas spaceru z tajemniczym mężczyzną, którego tożsamość nie została jeszcze ustalona przez dziennikarzy w Brentwood w Los Angeles.

Дженнифер Гарнер заметили на прогулке с таинственным мужчиной

Jennifer Garner zauważyła na spacerze z tajemniczym mężczyzną

Para chodziła beztrosko po ulicy, gawędząc o czymś. Garner popijał kawę, obejmując ją w pasie, i położył jej rękę na ramieniu.

Дженнифер Гарнер заметили на прогулке с симпатичным мужчиной

Ponieważ oficjalne komentarze Garner raczej nie czekają na publiczność, pozostaje tylko zgadnąć, kim jest ten nieznajomy.

Дженнифер Гарнер с приятелем Czytaj także
  • Jennifer Garner odwiedziła byłą żonę Bena Afflecka na Hawajach
  • Romantyczny kajak: Ben Affleck i Lindsay Sukus na Hawajach
  • Happy in Hawaii: Lindsay Sukus odwiedziła na planie Ben Affleck

Przypomnijmy, Ben i Jennifer wydawały się idealną parą, wychowując dwie córki i syna, ale, zauważając dziesiąte urodziny małżeństwa, para ogłosiła rozwód. Ze względu na dzieci utrzymują przyjazne stosunki, ale nie można liczyć na reunion, na który fani pary tak się spodziewali.

Бен Аффлек с Дженнифер Гарнер в 2013 году

Ben Affleck z Jennifer Garner w 2013 roku