Pies jest znany jako najlepszy przyjaciel człowieka. Ale poza tym pies często pojawia się jako bohater różnych filmów i kreskówek. Gdzieś pies może odgrywać niewielką rolę, ale są też filmy, w których to piękne zwierzę wysuwa się na pierwszy plan. Ale, być może, jedna z najpiękniejszych kreskówek o psach stworzonych przez Disneya, słynących z pięknych kreskówek, które nie są nudne, aby przemyślane nawet w dorosłym życiu. Kreskówki Disney o psach są pełne życzliwości, podobnie jak inne karykatury tego studia, i takie komiksy powinny być pokazywane dzieciom w kolejności, jak to mówią, aby je przywołać podczas gry. Pamiętajmy więc, jakie są kreskówki o psach Disneya.

Kreskówki Disney o psach - lista:

  1. "Lady and the Tramp" 1955 i "Lady and the Tramp 2: Przygody Shaluny" 2001. Pierwsza część tego kreskówek Disneya to historia miłosna o dwóch całkowicie różnych psach - pełnej krwi Lady i kundlu z Rogue. Pani była ulubieńcem domu, ale kiedy jej właściciele mają dziecko, zaczęli zwracać znacznie mniej uwagi, a nawet kaganiec na twarzy. Pies, który nie tolerował takiej zdrady, ucieka z domu, ale na ulicach miasta istnieją niebezpieczeństwa, których nawet nie mogła sobie wyobrazić. Na ratunek Pani przychodzi Pies Tramp, który zakochuje się w niej i ze swoją szlachetnością próbuje podbić serce rodowitej maminsynek. A w drugiej części kreskówki, włóczęga opowiada o synu Trampa i Pani - Shalun, który nie siedzi spokojnie i chce przygody. Szczeniak ucieka z domu na ulicę w poszukiwaniu lepszego życia. Spodziewa się wielu niesamowitych przygód i znajomości, ale w końcu myśli o domu i rodzicach nadal sprowadzą go z powrotem do rodziny.
  2. "101 Dalmatyńczyków" w 1961 r. I "101 Dalmatians 2: The Adventures of Patch in London" 2003. W pierwszej części dowiesz się bardzo rzadkiej historii o dalmatyńskich szczeniakach porwanych przez zdradziecką Starvellę De Ville. Modna kobieta chce uszyć ze szczeniąt modny strój, ale odważni rodzice Dalmatyńczyków, Pongo i Paddy wraz z przyjaciółmi i ich właścicielami, Rogerem i Anitą, zrobią wszystko, by uratować szczenięta, które, nawiasem mówiąc, mogą nawet stać dobrze dla siebie. W drugiej części główną postacią jest mała szczenięta.
  3. "Fox and Dog" 1981 oraz "Fox and Dog 2" 2006. To opowieść o przyjaźni Todda, lisa i psa Koppera. Stali się dobrymi przyjaciółmi w dzieciństwie, ale kiedy dorośli, jeden z nich stał się myśliwym, a drugi ofiarą. Jak poradzić sobie z tym problemem przyjaciele? W drugiej kreskówce kontynuowane są przygody dwóch prawdziwych przyjaciół, a ich przyjaźń zostaje ponownie poważnie przetestowana.
  4. Oliver and Company 1988 Ten rysunek opowiada historię Olivera, kociaka, który był na ulicy, gdzie Fox Terrier Dodger stał się jego najlepszym przyjacielem. Ekscytujące i niebezpieczne przygody czekają na tych przyjaciół. Ponadto muszą pomóc właścicielowi schronienia, w którym żyją, aby ocalić go od całkowitej ruiny, a siebie od śmierci w ustach złych Dobermanów.
  5. "Volt" 2008. Kreskówka opowiada o psie o imieniu Volt, którego całe życie zostało sfilmowane wraz z hostessą w serialu, w którym grał psa, który ma nadzwyczajne umiejętności. Zawsze uważał, że wszystko to jest prawdą i uważał się za prawdziwego bohatera o niezwykłym charakterze Disney kreskówki o psach umiejętności. Pewnego dnia jego kochanka znika, a Volt idzie szukać jej w mieście, wciąż będąc w pełni przekonany, że jego zdolności pomogą mu znaleźć kochankę.
  6. "Frankenvini" 2012. Z tej kreskówki poznasz historię chłopca Wiktora i jego ukochanego psa, Sparky'ego, który umiera, ale Victor przywraca ją do życia. Ale chłopiec nawet nie wyobraża sobie, jakie konsekwencje może spowodować zmartwychwstanie jego zwierzęcia z martwych.

Te bajki o psach i psach Disneya nie mogą lepiej pasować do oglądania w kręgu rodzinnym i dają dużo pozytywnych emocji podczas oglądania. Również dzieci, zwłaszcza dziewczęta, lubią oglądać kreskówki o księżniczkach i inni rozpoznali najlepsze kreskówki firma.