Od dzieciństwa każdy z nas wie, że owies jest niesamowicie dobry dla zdrowia. Ziarna zawierają wiele przydatnych substancji, takich jak celuloza, białko, niezbędne aminokwasy, witaminy z grupy B, żelazo, magnez, chrom, cynk, potas, mangan, jod. Naczynia z owsa doskonale pomagają normalizować pracę jelit, usuwać toksyny i toksyny, wzmacniać odporność i utrzymywać zdrowie na wysokim poziomie. Ponadto można użyć wywarki odchudzanie owsa .

Jaki jest pożyteczny wywar z owsa na odchudzanie?

Dla tych, którzy zmagają się z dodatkowymi kilogramami, wywar ze owiec nieobranych może stać się doskonałym pomocnikiem w tej trudnej sprawie. Oczywiście, jeśli jesz normalnie, leżą na kanapie i piją ten napój, nie będzie z tego sensu, ale w połączeniu z minimalnym wysiłkiem w postaci nieskomplikowanej diety i ruchu, wywar z owsa daje doskonały wynik dla utraty wagi.

Jest to w dużej mierze spowodowane obecnością beta-glukanu w ziarnach. Ten aminokwas obniża poziom cukru we krwi, co pozwala kontrolować apetyt, reguluje pracę całego przewodu pokarmowego, a nawet zmniejsza wydzielanie soku żołądkowego. Ponadto, w wyniku zastosowania bulionu owsianego normalizuje metabolizm tłuszczu i poprawia ogólny ton całego przewodu pokarmowego i całego ciała.

Dzięki tym właściwościom nie musisz tracić na wadze, czując się jak nieszczęśliwa osoba, która jest zmuszona do poddania się głodowi. Dzięki takiemu podejściu łatwiej będzie ci się podporządkować. dieta niskokaloryczna . Dodatkowo, jako przyjemny efekt uboczny, otrzymasz leczenie przewodu żołądkowo-jelitowego z wywaru owsianego, co jest miłe samo w sobie.

Odwar z owsa: przepis na odchudzanie

Zanim przygotujesz wywar z owsa, musisz kupić odpowiednie surowce. Zapomnij o hercules i innych rodzajach płatków owsianych jest bezużyteczny produkt, a dla naszych celów nie jest odpowiedni. Konieczne jest znalezienie dokładnie owsa, całej kaszy. Możesz go spotkać na rynku, w sklepie z przydatnymi produktami itp.

Przygotowanie bulionu jest dość proste, chociaż trzeba wykonać wiele drobnych prac: wieczorem wyprać szklankę owsa, zalać płatki lalką wody i pozostawić do rana. Rano zagotuj płyn, następnie obniż temperaturę i gotuj na wolnym ogniu przez 1-1,5 godziny. Następnie usuń wywar z ognia i pozwól mu ostygnąć. Cała zawartość rondla jest mieszana z blenderem lub oddzielnie mielony ugotowany owies i mieszany z płynem. Ponownie gotować i pozostawić do zaparzenia przez 30 minut. Zrobione!

Jak wypić wywar z owsa?

Konieczne jest przyjmowanie przygotowanego bulionu trzy razy dziennie, 40-60 minut przed posiłkiem na cały kieliszek. Pozwoli to na mniejszą liczbę posiłków na kolejny posiłek, co będzie miało wpływ na zmniejszenie ogólnego spożycia kalorii w codziennej diecie, a następnie na utratę wagi. Bulion jest dobrze przechowywany w lodówce przez kilka dni. Zaleca się przeprowadzenie kursu od 2 do 4 tygodni. Sklep bulion z płatkami owsianymi musi znajdować się w lodówce.

co jest przydatnym bulionem z owsa Zalecana dieta w momencie odbioru owsa do utraty wagi

Pomimo wszystkich zalet, bulion z owsa jest bogaty w węglowodany, co oznacza, że ​​Twoja zwykła dieta powinna być uformowana w taki sposób, aby było ich mniej niż zwykle. Wyjątkiem są makarony, pieczywo i cała piekarnia i słodycze, słodycze, z wyjątkiem owoców. Dieta jest lepiej wybrać to:

  1. Śniadanie : twarożek z owocami lub jajecznicą / omlet z warzywami.
  2. Obiad : sałatka jarzynowa, miska zupy.
  3. Kolacja : chude mięso / drób / ryba + dekorowanie warzyw (z wyjątkiem grochu, ziemniaków, kukurydzy).

Jako przekąskę powinieneś wybrać lekkie jogurty, skórki z owoców lub sera (te ostatnie nie powinny być nadużywane).