Jeśli wybierasz się do ośrodka narciarskiego, zwróć uwagę na kurtki Columbia wykonane w unikalnej technologii, stworzonej specjalnie dla sportów ekstremalnych. Znana na całym świecie marka odzieży dla całej rodziny rozpoczęła swoje istnienie około stu lat temu, ale zyskała szczególną popularność dopiero w 1982 roku. Po wydaniu unikalnej kurtki trzy w jednym, Columbia stała się znana na całym świecie i nadal zdobywa serca klientów, opracowując wszystkie nowe modele i style wysokiej jakości odzieży funkcjonalnej. Columbia Sportswear specjalizuje się w następujących produktach:

  • odzież i obuwie damskie, męskie i dziecięce;
  • ubrania dla nastolatków;
  • akcesoria (chusty, rękawiczki, plecaki itp.).

Szczególnie popularne są damskie kurtki narciarskie Columbia, które służą jako niezawodna ochrona nie tylko w górach, ale także w mieście, w surową śnieżną zimę.

Zalety kurtek Columbia

W produkcji odzieży wierzchniej wykorzystuje unikalną technologię Omni-Heat, która pozwala zaoszczędzić ciepło o 20% więcej. Damskie kurtki zimowe Columbia przeznaczone do jazdy na nartach wykonane są z wysokiej jakości wodoodpornego materiału. Wielowarstwowa membrana niezawodnie chroni ciało przed wnikaniem wilgoci z wnętrza, jednocześnie nie dopuszczając do nadmiernego nagrzewania, jak również parowania. Nawet po długim czasie spędzonym na mokrym śniegu nie odczujesz dyskomfortu. Regulowany kaptur i mankiety na rękawach chronią przed mroźnym wiatrem i przedostającym się śniegiem. Lekki brud i plamy można łatwo usunąć za pomocą wilgotnego chusteczki. Kurtki Columbia spełniają wszystkie podstawowe wymagania dotyczące zimowej odzieży wierzchniej, a mianowicie:

  • stylowy projekt;
  • jakość;
  • funkcjonalność;
  • niezawodna ochrona przed warunkami pogodowymi.

Damskie kurtki puchowe i kurtki zimowe Columbia jest praktyczna i nie pretensjonalna w pielęgnowaniu. Możesz prać produkt nawet w zwykłej pralce.

Kurtki Columbia 1Kurtki Columbia 2Kurtki Columbia 3
Kurtki Columbia 4Kurtki Columbia 5Kurtki Columbia 6
Kurtki Columbia 7Kurtki Columbia 8Kurtki Columbia 9