Clint Eastwood jest jednym z najbardziej uwielbianych aktorów wśród żeńskiej połowy populacji, dzięki jej jasnemu, niezapomnianego wyglądu. Spowodował wzrost zainteresowania kobietami nie tylko na ekranie, ale także w życiu. Wiadomo o licznych związkach miłosnych aktora. Ma dzieci zarówno ze związków zawodowych, jak i pozamałżeńskich, a jednym z najsławniejszych jest najmłodszy syn Clinta Eastwooda, Scott. Odziedziczył ojca talent i odniósł sukces w karierze filmowej. Najstarszy syn popularnego aktora, Kyle'a Eastwooda, również jest osobą kreatywną.

Kyle Eastwood jest synem legalnego małżeństwa

Najstarszym synem Clinta Eastwooda jest Kyle. W przeciwieństwie do Scotta, urodził się w legalnym małżeństwie z aktorką Maggie Johnson, która istnieje od ponad 30 lat. Kyle urodził się 19 maja 1968 roku. Podobnie jak Scott, ma siostrę o imieniu Alison, której ojcem jest także Clint Eastwood.

Rodzina gwiazd angażuje się we wspólną kreatywność. Tak więc, Kyle, który jest utalentowanym kompozytorem, napisał muzykę do wielu filmów, w których jego ojciec działał jako reżyser i aktor - są to zdjęcia "Gran Torino", "Unbowed", "Listy z Iwo Jimy". Twórca muzyki do filmu "Put and Put" w reżyserii swojej siostry Alison, który sam postąpił jako Kyle i jako aktor. Na przykład zagrał w obrazie swojego ojca, "Bridges of Madison County".

Кайл Иствуд - сын от законного бракаKyle Eastwood jest utalentowanym kompozytoremКайл Иствуд занимается совместным творчеством со своим звездным отцом

Scott Eastwood - syn Clinta Eastwooda

Scott urodził się 21 marca 1986 roku w wyniku tajnego romansu, jaki nastąpił pomiędzy jego gwiaździstym ojcem a stewardessą Jayselin Reeves. To połączenie zostało nauczone w czasie, gdy sławny aktor był w związku z Sondrą Lok. Scott ma siostrę Catherine, której ojcem jest również Clint.

Dzieciństwo Scotta było na Hawajach. Był nierozpoznanym dzieckiem do 2002 roku. Jest to odzwierciedlone nawet w akcie urodzenia, który zawiera zapis odmowy dziecka. Scott początkowo nosił nazwisko Reeves, a później zmienił je. Później Clint Eastwood rozpoznał swojego syna i pomógł mu zrobić karierę aktorską dla niego.

Kariera Scotta w filmie rozpoczęła się od wykonywania nieistotnych ról. Jego pierwszym filmem był "Flags of the Fathers", w którym wystąpił w 2006 roku. Potem przyszedł "Pride" (2007) i "Unconquered (2009).

Znaczącą rolę Scott otrzymał w 2010 roku w filmie "Wchodząc do nikąd". Potem nastąpiła poważna praca aktorska: udział w obrazach "The Conquerors of the Waves", "The Longest Trip".

Czytaj także
  • Clint Eastwood w młodości
  • Clint Eastwood i katastrofa samolotu
  • Nina Dobrev i Paul Wesley spotykają się?

Poza karierą aktorską Scott bierze udział w sesjach reklamowych i sesjach zdjęciowych dla magazynów modowych.

Скотт Иствуд - сын Клинта Скотт Иствуд был непризнанным своим отцом вплоть до 2002 года Скотт Иствуд появился на свет в результате романа межде его отцом и стюардессой
Скотт Иствуд принимал участие в фотосессиях для модных журналовСкотт Иствуд проявил себя не только как актер, но и в качестве моделиСкотт Иствуд унаследовал прекрасную внешность своего отца и его талант
Скотт сначала носил фамилию материСкотта по праву можно считать продолжением его талантливого отцаФильмография Скотта Иствуда довольно обширна