Chloe Kardashian jest zmęczona jej mało obiecującą relacją z Lamar Odom i zamierza położyć kres małżeństwu. 31-letnia siostra Kim Kardashian podpisała wszystkie dokumenty niezbędne do rozwodu, a jej prawnik osobiście zabrał je do sędziego. Nawiasem mówiąc, gwiazda reality show nie różniła się oryginalnością, wskazując "nie dające się pogodzić różnice" jako przyczynę rozstania.

Przejdź dalej

Ostateczna decyzja nie była łatwa dla Chloe. "Gdzieś w duszy nie wierzę w rozwód" - zapewnia. Ale według pięknej kobiety, w ich przypadku z Lamar, osiągnęła punkt, w którym musiała dokonać wyboru, zadbać o swoje zdrowie psychiczne, chronić się i być szczęśliwym.

Czytaj także
  • Ciężarna Chloe Kardashian ze swoim kochankiem Tristanem Thompsonem wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej
  • Burzliwy weekend w rodzinie Kardashian-Jenner: baby shower i urodziny Tristana Thompsona
  • Kim Kardashian odkrył płeć przyszłego dziecka siostry Chloe

Opera mydlana

Gracz koszykówki i przedstawiciel niespokojnej rodziny telefamily chciał się rozwieść w 2013 roku. Podczas gdy strony nabierały czasu, nieszczęście zdarzyło się Odomowi. Zapadł w śpiączkę, a jego żona zdecydowała, że ​​nie może opuścić go w tak trudnym momencie i spędzić noc przy łóżku narkomana. Teraz ex-sportowiec jest całkowicie bez udaru.

Kardashian pomyślał o pełnym powrocie do Lamar, a nawet skoczył na pomysł ponownego ślubu, ale jest oczywiste, że głos rozsądku był silniejszy niż zwodnicze iluzje, aby przykleić złamany kielich.

Хлое Кардашьян подала на развод с экс-игроком NBA Ламаром Одомом В браке с Ламаром она дошла до той точки, когда нужно сделать правильный выбор Заявление о разводе 31-летняя звезды реалити-шоу
В 2013 году Хлое и Ламар начали бракорозводный процесс Светская львица передумала уходить от мужа, узнав о его тяжелом состоянииОдом не использовал свой второй шанс