Ci fani, którzy śledzą życie rodziny Kardashian-Jenner, wiedzą, że wkrótce nastąpi boom w rodzinie. Prasa zagraniczna wie, że obecnie są trzy siostry, w oczekiwaniu na narodziny dzieci: Kim, Chloe i Kylie. A jeśli dla Kima dziecko jest hodowane przez matkę zastępczą, to jej dwie siostry są w pozycji. To prawda, że ​​20-letnia Kylie jeszcze tego nie potwierdziła, ale Chloe może godzinami rozmawiać o swojej ciąży.

Хлое Кардашьян

Chloe Kardashian

Objawienia Chloe na planie serialu Rodzina Kardashian

Na planie kolejnej serii rodzinnego programu telewizyjnego Chloe postanowiła opowiedzieć rodzinie o tym, jak dowiedziała się, że jest w ciąży. Oto słowa, które powiedział 33-letni Kardashian:

"Chciałem mieć dziecko przez długi czas, a mój ginekolog powiedział, że możesz spróbować teraz począć. To prawda, że ​​wspomniał, że po skasowaniu środków antykoncepcyjnych może być problem. Wróciłem do domu i opowiedziałem to mojemu ukochanemu Tristanowi. Pocieszył mnie, mówiąc, że wszystko mi się ułoży, a ja trochę się rozluźniłem. Pamiętam tę rozmowę, którą odbyliśmy na początku lata, i pod koniec zacząłem zdawać sobie sprawę, że coś jest ze mną nie tak. Chciałem spać cały czas, a ja byłem trochę bardzo ospały. Tristan spojrzał na mnie bardzo uważnie, a potem położył dłoń na jego brzuchu i zażartował, mówiąc, że mam w środku małego totka. Wtedy bardzo mnie to rozbawiło i zdecydowałem się na test ciążowy. Kiedy zobaczyłem rezultat, złapałem oddech. Nie mogłem uwierzyć w to, co mi się przydarzyło. Serce mi waliło, a ręce drżały. Test wykazał, że jestem w ciąży. Wyszedłem z nim z łazienki i pokazałem Tristana. Był tak szczęśliwy, że wzniósł mnie w ramiona i zaczął krążyć. "
Хлое Кардашьян и Тристан Томпсон

Chloe Kardashian i Tristan Thompson

Czytaj także
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię córki.
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny

Reakcja Chrisa Jennera i Chloe Sisters

Po tym jak 33-letni Kardashian podzielił się z nią wszystkimi wspomnieniami, członkowie rodziny zaczęli mówić o swoich emocjach, gdy Chloe powiedziała im o swojej ciąży. Najpierw zdecydował się powiedzieć kilka słów mama chloe Chris:

"Kiedy usłyszałem tę niesamowitą wiadomość, byłem naprawdę szczęśliwy z powodu mojej córki. Zasługuje na dużo szczęścia i, oczywiście, jest gotowa, by zostać matką. Myślę, że wszystko, co będą mieli z Tristanem, będzie dobre, a dziecko jeszcze bardziej wzmocni ich związek ".
Крис Дженнер

Chris Jenner

Najstarsza z sióstr Courtney postanowiła zabrać głos, mówiąc:

"Jestem bardzo szczęśliwy z twojego powodu, siostro, i naprawdę życzę ci poczuć radość z macierzyństwa. To prawda, że ​​nie jesteś szczególnie zrelaksowany, ponieważ funty na ciele rosną z niesamowitą prędkością. Wkrótce będziesz trzymać swoje pierwsze dziecko w ramionach i ćwiczyć z nogami, aby stać się trochę szczuplejszym. "
Кортни Кардашьян

Courtney Kardashian

Trudno powiedzieć, co te słowa wypowiedział Courtney, ponieważ są raczej sarkastyczne i obraźliwe, ale Kim postanowiła naprawdę wspierać swoją ciężarną siostrę. Kardashian, 36, powiedział te słowa do Chloe:

"Nie słuchaj niczego, ponieważ bycie matką jest największym darem, jaki daje nam natura. Wszystko zadziała dla ciebie i wszystko będzie dobrze. Bardzo chciałbym również poczuć ruch dziecka w moim żołądku, ale niestety jest to niemożliwe. Naprawdę bardzo się cieszę, ponieważ każda kobieta powinna przeżyć ten cudowny okres przynajmniej raz w życiu. "
Ким Кардашьян

Kim Kardashian